Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kiopa mīļotā maksā rēķinus, bet viņš pērk dronus...

“Mēs nedalām budžetu. Samaksājam rēķinus, kaut ko apēdam – kāds tur budžets?” par savas ģimenes finanšu plūsmu ar vieglu pozitīvismu “”STV Pirmā!” realitātes šovā “Mīla burbulī” pastāsta skandalozais muzikants Sandis Kiops. Viņš ir pārliecināts, naudai ar vīrišķību nav nekāda sakara un mīlā visi finansiālie modeļi ir labi, tāpēc absolūti neiebilst, ka tieši mīļotā sieviete Daina Laukmane ir tā, kura rūpējas par pāra kopējiem izdevumiem.

“Viņai tas budžets vienmēr ir bijis lielāks. Viņa mums tāds biznesa vūmens ir. Es jau tāds mākslinieks, vairāk par garīgām vērtībām,” saka Sandis un bilst, ka viņš savu naudu vairāk ieguldot kvalitatīva tehnikā un dronos, kas ir muzikanta īpaša kaislība, bet Daina rūpējoties par ēšanu, maksā rēķinus, pērk abiem kopīgus ceļojumus un “tādas lietas.”

Dainai šāds ģimenes modelis, kur galvenā pelnītāja ir sieviete, nešķiet nekas neparasts: “Nav nekāds problēmas, ja sieviete ir galvenā naudas pelnītāja. Kur ir problēma? Tas taču ir pāris! Tad jau tas nav pāris, ja visu laiku viens no otra kaut ko gaida” saka Daina un ar pārliecību turpina – “ja nauda ir, tā ir jātērē!”

Sandis Kiops un Daina Laukmane ir skandalozs un Latvijā labi pazīstams pāris, kas nebeidz pārsteigt ar savu vieglo dzīves garu un enerģiju. Pāris ir kopā jau vairāk kā sešus gadus, arī saderinājušies gandrīz tik pat ilgi, taču pie altāra nostāties nesteidzas – tam vēl esot visa dzīve! Daina un Sandis ir divi, kā paši sevi dēvē, “kukaiņi”, kas nespēj būt garlaicīgi vai vienveidīgi un spēj iekustināt it visu sev apkārt!

Kaislīgais attiecību realitātes šovs “Mīla burbulī” piektdienās, 21:00, televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”

Lasi arī:


Sandis Kiops un Daina Laukmane, STV Pirmā! šovs "Mīla burbulī"

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas