Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Jenny May testē populārākās naudas pieburšanas metodes

Vai naudu var pieburt? Kā “strādā” interneta dzīlēs apspriestākās metodes, un vai ar to palīdzību tik tiešām var tikt pie prāvas bagātības? To uz savas ādas “STV Pirmā!’ realitātes šovā “Mīla burbulī” steidz pārbaudīt talantīgā dziedātāja Jenny May. Kā zināms, šajā TV projektā seši slavenību pāri ne tikai risina būtiskus attiecību stūrakmeņus un meklē veidus, kā pandēmijas laikā stiprināt savu mīlestību, bet arī viens otru pārsteidz ar visai neparastiem izaicinājumiem un uzdevumiem. Šova jaunākajā sērijā pāri meklēs atbildi uz tik aktuālo jautājumu – vai nauda var “saindēt” mīlestību un izjaukt attiecības? Kā ģimenes budžetu plāno slavenības un kurš – sieva vai vīrs - ģimenē ir “finanšu ministrs? “Duets Sandra” mūziķa Andra Brīnuma sieva Oksana, kura, cerot uz naudas atgriešanos cītīgi piedalās čeku loterijā un dedzina pirkumu apliecinošos papīrīšus, izaicinās šova kolēģus - Jenny May un viņas vīru Gati Babri - pārbaudīt neparastus rituālus naudas piesaistei.

“Viss, nākamajā raidījumā jau būšu ar dimanta gredzeniem, auskariem un kabrioletā – tā, kā gaidiet,” nosmies dziedātāja un nolems pamēģināt slavenās Bulgāru gaišreģes Vangas naudas pieburšanas rituālu ar ūdeni, to apvārdojot un enerģiski uzlādējot. Viņas vīrs savukārt testēs kādu citu metodi – pie telefona lādētāja pieliekot naudas maku, cerībā, iegūt “finanšu dieva” labvēlību. Tāpat netiks smādēts “sarkanās apakšveļas” rituāls, liegi uzmetot to uz istabas lampas, šādā stāvoklī noturot dienu vai mēnesi un tad velkot mugurā, tā piesaistot “lielo naudu.”

“Ja kaut kam cilvēks tic, viņš ar savu enerģiju to mazlietiņ īsteno.” atziņās pēc eksperimenta dalīsies Jennu May un neslēps – īsti neesot pārliecināta, vai ar šīm metodēm tik tiešām var tikt pie bagātības:” Nezinu, vai nauda būs, bet jautri noteikti bija” Kādus naudas pieburšanas rituālus Jenny May izmantoja? Kā un kāpēc viņas vīrs Gatis attīra skaidru naudu, kas pie viņa nonāk? Noskaidro video:

Kaislīgo attiecību realitātes šovu “Mīla burbulī” skaties piektdienās, 21:00, televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”

Tev varētu interesēt arī šis:

Jenny May, ekrānšāviņš no STV Pirmā! šova "Mīla burbulī"

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas