Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uģim Kuģim skaudušas citu laulības

Foto: publicitātes, Uģis Kuģis un Linda

Foto: publicitātes, Uģis Kuģis un Linda

Svinot kāzu jubileju, Latvijā zināmākais krišnaīts un sieviešu iekāres objekts Uģis Kuģis kanāla “STV Pirmā!” šova “Mīla burbulī” kameru priekšā pārsteidza sievu Lindu ar kūkām un dzīvo mūziku. “Jā, trīs gadi laulībā. Liekas, ka tas nekas nav, bet šajā laikmetā tā ir vesela mūžība,” atzīst garīgais skolotājs.

Viņš atklāja, ka jau sen ir gribējis piederēt kādai un būt vīrs: “Es vienmēr skatījos uz vīriešiem, kuriem bija gredzens pirkstā, un man bija nenormāla skaudība. Es to saku nopietni. Es ļoti gribēju. Kad es dabūju savu gredzenu – vāu! Kas par sajūtu! Jāāā!”

Kuģis stāsta, ka kāzu datumu abi izvēlējās, konsultējoties ar astrologu. Viens variants bija gaidīt gadu, otrs – tikai divus mēnešus. Pāris izvēlējās precēties, ilgi neplānojot: “Mūsu datums bija 4. maijs, valsts svētki. Bija forši, jo neviens no draugiem un radiniekiem nevarēja atteikt. Parasti sieva visu organizē, bet šoreiz galvenais biju es. Mēs vecākiem un radiniekiem teicām, ka viņi var nebraukt, ja negrib, bet tad pēkšņi bija tā, ka zvana un prasa, vai draugi var atbraukt līdzi un redzēt tās krišnaītu svinības, jo droši vien nekad dzīvē to citur neredzēs.”

Uz kāzām bija aicināti ap 100 cilvēkiem, bet pāra svētku dienā drīkstēja piedalīties arī jebkurš tempļa apmeklētājs.

“STV Pirmā!” realitātes šovu “Mīla burbulī” skaties video portālā 1188 Play!

Ieskaties arī šeit:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...