Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vai Kašers ir greizsirdīgs uz savu mīļoto vīrieti Jāni?

Kašers un Jānis, STV Pirmā!, ekrānšāviņš

Kašers un Jānis, STV Pirmā!, ekrānšāviņš

Otrdienas vakarā “STV Pirmā!” šova “Kad viņas satiekas” vadītājas Kristīne Virsnīte, Dagmāra Legante – Celmiņa un Sanda Dejus šobrīd īpaši plaši apspriesto pāri – Kašeru un Jāni - iztaujāja ne tikai par dalību realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra” un romantisko iepazīšanās stāstu, bet arī vēlējās noskaidrot, vai abu starpā mēdz iezagties arī greizsirdība. “Esmu greizsirdīga tipa cilvēks, bet ar Jāni esmu pilnībā drošs.” apgalvo multimākslinieks un bilst, ka viņaprāt – dzīves biedrs ir seksīgs un ļoti labi zina, kā sevi pasniegt.

Acīmredzami, ka abi puiši īpaši rūpīgi veido savu vizuālo tēlu un piedomā pie ārienes, tāpēc dāmas interesēsies, cik lielu nozīmi viņi patiesībā pievērš sava ķermeņa aprisēm. “Mana prioritāte ir veselība. Man nav vajadzīgi milzīgi muskuļi, man svarīgākais, ka ar veselību viss ir kārtībā.” saka Kašera dzīves biedrs Jānis. Kamēr Kašers pajokos, ka ēdot čipsus un dzirdot, kā Jānis blakus istabā trenējas, viņš sevi mierinot ar domu, ka veselīgam un aktīvam dzīvesveidam pievērsīšoties “ar rītdienu.”

Skaties raidījumu "Kad viņas satiekas" otrdienās 21:35.

Izlasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...