Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Elīna Didrihsone atbild nelabvēļiem un komentē pret sevi vērstos skandālus

Elīna Didrihsone, STV Pirmā!

Elīna Didrihsone, STV Pirmā!

Elīna Didrihsone ir viena no pašmāju slavenākajām influencerēm, kas īpašu popularitāti guvusi ar savu apģērbu veikalu “Butterfly” un spilgto ārieni. Nevienam nav noslēpums, lai iegūtu tik izteiksmīgas ķermeņa formas un lepotos ar tādu sapņu augumu, jaunajai sievietei nācies veikt vairākas plastiskās operācijas. Par to, kādas tieši un kā tas ietekmējis viņas pašapziņu, Elīna runās televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” vakara sarunu šovā “Kad viņas satiekas.” Tāpat populārā influencere dalīsies atmiņās par bērnību, pastāstot par tēva stingro audzināšanu, iepazīšanos ar vīru Nauri un to, kāpēc seksuālo dzīvi ar dzīves biedru uzsākusi tikai pēc laulībām.

Sanda Dejus, Kristīne Virsnīte un Dagmāra Legante vēlēsies uzzināt Elīnas domas arī par skandāliem, kuros pēdējā laikā īpaši bieži tiek ierauts viņas vārds. “Es dzīvoju savā dzīvē, savā tauriņu pasaulē un pat neredzu, nedzirdu, kas tieši notiek. Tikai dzirdu – Elīna Didrihsone... Tas, ka mani atpazīst, tas, ka mani redz, bet kāpēc mani redz un zina, es tā arī īsti neesmu sapratusi līdz galam,” savu popularitāti komentēs skandalozā uzņēmēja.

Runājot par nelabvēļiem, kuri pēdējā laikā centušies “likt sprunguļus” Elīnas biznesam un izplatījuši publiskus komentārus par viņu, Elīna atklāti saka, - lai arī viņu vēlme bijusi bremzēt jaunās sievietes izaugsmi, patiesībā panākts pretējais. Tāpat viņa lēš, ka “heiteri” šādi rīkojušies, jo vēlējušies izzināt, kāpēc viņai tik labi padodas tos, ko uzņēmēja dara. “Es vienkārši ņemu un daru. Man nav laika dzirdēt to, kas notiek apkārt,” apliecinās Elīna, kuras gaitām lietotnē “Instagram” seko vairāk nekā 75 tūkstoši cilvēki. Vaicāta, vai arī ikdienā jaunā sieviete izjūt popularitāti un pret sevi vērsto uzmanību, viņa atklāti sacīs, ka laikam pati to nemaz neapzinās, taču papildus uzmanību jutusi pagājušajā vasarā, kad šarmantajai sievietei īpaši izteikti tikuši veltīti tieši vīriešu skatieni. “Tas bijis dēļ tiem skandāliem, jo tie mani ir pavirzījuši vēl trīs soļus uz priekšu, jo tagad par mani zina arī vīrieši. Sievietes mājās “kladzina,” baumo un uzzina arī vīrieši,” saka Elīna.

Vairāk skaties video, kā arī sievišķīgākajā pašmāju sarunu šovā “Kad viņas satiekas”.

Iespējams, tev patiks arī šie video:
Elīna Didrihsone, STV Pirmā!

Elīna Didrihsone, STV Pirmā!

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas