Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Finanšu iespējas zemnieku saimniecībām

Foto: Markuss Rožkalns, momenti.lv

Foto: Markuss Rožkalns, momenti.lv

Kredīts zemnieku saimniecībām visbiežāk nepieciešams izejmateriālu pirkšanai, tehnikas remontam, iegādei vai saimniecības paplašināšanai. Naudas aizdevums šiem mērķiem noder ne tikai jau pieredzējušiem zemnieku saimniecību īpašniekiem, bet arī citām personām ar piemājas saimniecībām, kuru nolūks ir sava lauksaimniecības biznesa attīstīšana. “Latvijas Hipotēka” skaidro, kādas finanšu iespējas piemērotas katrā no gadījumiem.

Hipotekārais kredīts jeb kredīts ar nekustamā īpašuma nodrošinājumu noderēs:

Saimniecības tehnikas iegādei vai remontam

Kredīts tehnikas iegādei ir noderīgs gadījumos, kad parādījies izdevīgs lauksaimniecības tehnikas pirkšanas piedāvājums, bet līdzekļu tūlītējai iegādei zemnieku saimniecībā nepietiek. Kā zināms, labi instrumenti ir ražīga darba pamatā, taču ne vienmēr tiem sanāk atlicināt līdzekļus vispareizākajā brīdī.

Saimniecības attīstībai

Aizdevums izejmateriālu iegādei var tikt izmantots sēklu, minerālmēslu, stādu un tamlīdzīgiem pirkumiem, kuri augļus nesīs vēlāk. Īpaši noderīgs šāds pakalpojums ir situācijās, kad sēklas vai stādi klimata apstākļu dēļ aiziet postā un ātri vien jātiek pie jauniem izejmateriāliem, lai produkcijas ražošana neapstātos un saimniecība varētu turpināt attīstīties.

Saimniecības paplašināšanai

Hipotekārais kredīts pret meža vai zemes ķīlu ļauj ieguldīt līdzekļus jaunu saimniecības virzienu veidošanā un biznesa paplašināšanā. Ar hipotekārā kredīta palīdzību iespējams izvirzīt jaunus biznesa mērķus un virzienus, piemēram, dalību starptautiskās izstādēs, sadarbības dibināšanu ar ārzemju partneriem un produkcijas eksportu, un šos mērķus veiksmīgi sasniegt.

Tiem, kuriem kāda no šīm finanšu iespējām šķiet aktuāla, SIA “Latvijas Hipotēka” bezmaksas konsultācijā sniegs noderīgu informāciju par piedāvātajiem finanšu pakalpojumiem katram klientam individuālā veidā.

Foto: Markuss Rožkalns, momenti.lv

Foto: Markuss Rožkalns, momenti.lv

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas