Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā izprast izmaiņas grāmatvedības un nodokļu likumdošanā 2023.gadā?

Tie laiki, kad ar reiz iegūto diplomu varēja veiksmīgi strādāt visu mūžu, nu jau sen aiz muguras. Nav noslēpums, ka dzīvojam laikmetā, kas pieprasa no mums nepārtrauktu attīstību un savu prasmju pilnveidošanu. Tieši spēja pielāgoties, attīstīties, nemitīgi būt zinošiem un informētiem par jaunākajām tendencēm, par prasībām, iespējām atšķir veiksminieku no neveiksminieka. Īpaši nozīmīgi tas ir biznesā.

Jāteic, ka uzņēmuma vadītājiem liels izaicinājums ir saprast, kā veidojas naudas plūsmas, kā labāk sastādīt budžetu un aprēķināt dažādu pakalpojumu patiesās izmaksas. Jautājumi, ar kuriem nākas saskarties, ir daudz, piemēram, kādēļ nauda šķietami ir, tomēr peļņas nav? Kā labāk aprēķināt pakalpojumu sniegšanas izmaksas? Vai mana līdzšinējā pieeja naudas plūsmas sakārtošanai un budžeta veidošanai vēl ir efektīva? Kā ievērot un izpildīt visas spēkā esošās sankcijas un kā mazināt riskus? Jautājumu ir daudz, bet daudziem uzņēmējiem patiesībā trūkst gan zināšanu, gan resursu, lai izprastu visus jautājumus.

Ir labi, ja ir uzticams un zinošs grāmatvedis, kurš spēj orientēties gan biznesa informācijā, gan likumdošanā, kas nemitīgi mainās. Tomēr jāteic, ka visu izmaiņu izpēte un izpratne patiešām prasa daudz laika un pūļu, tādēļ ir ārkārtīgi svarīgi, lai uzņēmēji rūpētos par savu darbinieku nepārtrauktu profesionalitāti un kvalifikāciju. Galu galā, šīs profesijas pārstāvju rokās ir liela daļa no jūsu biznesa panākumu atslēgas.

Uzmanību! 1.jūlijs – pārmaiņu laiks grāmatvedībā!

Sākot no 2023.gada 1.jūlija grāmatveži, kuri nebūs saņēmuši licenci, vairs nedrīkstēs turpināt sniegt grāmatvedības ārpakalpojumus.

Kas jāņem vērā uzņēmējiem?

Ikvienam uzņēmējam vajadzētu pārliecināties, ka viņa sadarbības partnerim ir atbilstoša kvalifikācija un licence. Valsts ieņēmumu dienesta mājaslapā ir pieejams licencēto grāmatvežu reģistrs. Ikviens interesents var piekļūt šai informācijai un pārliecināties, vai viņa izvēlētais sadarbības partneris patiešām ir atjaunojis kvalifikāciju un drīkst sniegt grāmatvedības pakalpojumus. Noteikti ir vērts arī pašiem sekot līdzi aktualitātēm un meklēt iespēju iegūt nozīmīgo informāciju izprotamā un kodolīgā veidā.

Kas jāņem vērā ārpakalpojumu grāmatvežiem?

Valsts ieņēmumu dienests sola pievērst lielu uzmanību tiem grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem, kas šīs jaunās licences nebūs izņēmuši. Ja tiks turpināta grāmatvedības pakalpojumu sniegšana bez atbilstošās licences, tiks piemērots sods. Tādēļ nevajadzētu atlikt šo jautājumu uz pēdējo brīdi. Lai atvieglotu grāmatvežiem šo procesu un palīdzētu izprast licences iegūšanas jautājumus, “Artbuh” piedāvā semināru un profesionāļa konsultācijas par grāmatvežu licencēšanas jautājumiem. Piesakies, vietu skaits ir ierobežots! Ceļvedis grāmatvežu licencēšanā plānots 21.martā.

Uzturi savas zināšanas par aktualitātēm grāmatvedībā!

Lai palīdzētu uzņēmējiem un grāmatvedības profesionāļiem būt zinošiem par aktualitātēm un izmaiņām likumdošanā un grāmatvedības jautājumos, SIA Artbuh piedāvā apmācības un seminārus, kur profesionāļu vadībā varēsiet ātri apgūt visu svarīgāko, uzzināt par aktualitātēm, kā arī gūt atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem.

Piesakies kursiem!

Intensīvais mācību kurss “Nodokļi un finanšu plānošana 2023” palīdzēs 4 lekciju laikā izprast visus aktuālos likumdošanas grozījumus un normas, kas stājas spēkā un jāievēro 2023.gadā. Kursa laikā tiks salīdzinātas vecās un jaunās likumdošanas prasības, kursa dalībnieki tiks iepazīstināti ar zemūdens akmeņiem 2023.gada likumdošanā. Ļoti vērtīgs kurss, kas sniegs ātras atbildes uz daudziem jautājumiem. Piesakies kursam! Tā sākums – jau 18.martā, nepalaid garām!

SIA “Artbuh” pieredzi un darbu, kas tiek ieguldīts kvalitatīvu kursu organizēšanā, novērtējuši ļoti daudzi nozares profesionāļi – viņu atsauksmes par “Artbuh” organizētajiem kursiem runā pašas par sevi. Kā saka – biznesā svarīgākais ir atrast pareizos cilvēkus īstajā laikā, tad viss izdosies!


Grāmatvedības kursi, Artbuh

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas