Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā faktorings, tikai ātrāk, lētāk un vienkāršāk – vai reāli?

“Flexidea” līdzdibinātājs Vladimirs Fogels

“Flexidea” līdzdibinātājs Vladimirs Fogels

Jebkurā uzņēmumā zināma ir situācija, kad trūkst apgrozāmie līdzekļi vai kad neparedzētu izdevumu dēļ ir vajadzīgs ātri iegūt naudas līdzekļus. Pirms aizņemties kārtējo kredītu un papildināt bilanci ar parādsaistībām, vispirms iesakām paraudzīties uz debitoru parādsaistībām. Tā ir uzņēmuma īpašumā esošā nauda, kas var strādāt uzņēmuma labā, ja, protams, ir iespējams to pietiekami ātri iegūt. Šeit palīgā var nākt rēķinu finansēšana. Viens no lieliskākajiem uzņēmējdarbības atbalsta pakalpojumiem. Izmantojot rēķinu finansēšanas pakalpojumus, uzņēmējs nodod sava debitora rēķinu citam uzņēmumam un uzreiz iegūst naudu, kas nepieciešama dažādu izmaksu segšanai – izejmateriāliem, ražošanai, loģistikai, darbinieku algām, nodokļiem utt. Bet ko Tu teiktu, ja mēs piedāvātu to visu izdarīt vēl ātrāk un neizejot no sava biroja? Iepazīsties, moderna rēķinu finansēšanas platforma “Flexidea”. Kā tas strādā? Jautājām tās līdzdibinātājam Vladimiram Fogelam.

Kas ir “Flexidea” un kā tas strādā?

“Flexidea” ir moderns rēķinu finansēšanas risinājums. Mūsu platforma ļauj aizmirst par nenomaksātiem rēķiniem. Vairs nav nekur jāiet, nav jāstrādā ar dokumentiem un atskaitēm, nav jāgaida, kamēr banka pieņems lēmumu. Nepieciešams tikai augšupielādēt rēķinu un Jūs ļoti ātri saņemsiet attiecīgo maksājumu savā kontā.

Kādi ir galvenie ieguvumi, izmantojot šo tiešsaistes finansēšanas platformu?

  1. Pirmkārt, tas ir finansējuma saņemšanas ātrums. Klients var dabūt finansējumu diennakts laikā.
  2. Otrkārt, tā ir brīvība un elastīgums. Klients var pats izvēlēties kurus rēķinus augšupielādēt (t.i. finansēt) un pats vienoties ar saviem pircējiem par pēcapmaksas termiņiem un mainīt tos kaut ik reizi.
  3. Treškārt, bankas ļoti reti piedāvā faktoringu ar nelieliem finansēšanas limitiem. Bankām finansējuma summas, kas ir mazākas par pāris simtiem tūkstošiem eiro nav īpaši interesantas. Mēs, savukārt, piedāvājam finansēt atsevišķo rēķinu sākot ar 500 eiro.
  4. Arī gribu minēt, ka mūsu komisijas ir caurspīdīgas, prognozējamas un saprotamas. Bankas piešķirot faktoringa limitu un slēdzot faktoringa līgumu piemēro atsevišķo komisiju par līguma noformēšanu – 0,5%-1,5% apmērā no kopējā faktoringa limita, piemērojot arī minimālo likmi 500 eiro apmerā. Respektīvi, piešķirot klientam faktoringa limitu 50 tūkst. eiro apmērā banka ieturēs no klienta vismaz 500 eiro. Un šī komisija tiks no klienta ieturēta katru gadu, jo parasti bankas slēdz faktoringa līgumus uz vienu gadu un par faktoringa līguma pagarināšanu piemēro attiecīgo komisiju. Mums, savukārt, šādu komisiju vispār nav, kā arī mums nav reģistrācijas maksas, nav maksas par līguma noslēgšanu, nav komisiju par rēķinu apstrādi, nav komisiju par limitu piešķiršanu un grozīšanu, nav komisiju par atskaišu sagatavošanu, nav komisiju par pircēju saraksta maiņu, nav maksas par neizmantotu limitu utt.

Ar ko tad Jūsu pakalpojums atšķiras no citu līdzīgu pakalpojuma sniedzēju piedāvājuma?

Esam vienīgie, kuri sniedz savu pakalpojumu uzreiz tiešsaistē. Esam izstrādājuši unikālo sistēmu, kura ļauj mums ļoti ātri apstrādāt klientu pieteikumus un izsniegt viņiem finansējumu pret augšupielādēto rēķinu.

Vai šī platforma ir piemērota ikvienam uzņēmumam?

Mūsu pakalpojums pirmām kārtām ir piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem. No savas pieredzes mēs jau redzam, ka ļoti augsts pieprasījums ir transporta nozarē, pārtikas tirdzniecības nozarē, kokapstrādes nozarē. Principā ”Flexidea” ir piemērots jebkurai nozarei, kurā plaši izplatīti ir pēcapmaksas termiņi.

Vai “Flexidea” Latvijā izmanto daudzi? Kāda ir pieredze?

Esam tirgū tikai vienu gadu, tomēr esam jau palīdzējuši ap simts uzņēmumiem un finansējuši rēķinus par vairāk nekā 7 milj. eiro. Diemžēl, mūsu valstī ir diezgan grūti virzīt inovācijas, jo uzņēmēji mēdz būt ļoti konservatīvi, īpaši lielie. Mēs redzam, ka saskaņošana ar debitoriem no citām ES valstīm ir daudz vienkāršāka nekā ar Latvijas uzņēmējiem. Bet mums jau tagad ir izveidojusies ļoti pozitīva sadarbība ar daudziem lieliem uzņēmumiem no transporta nozares, pārtikas tirdzniecības nozares un kokapstrādes nozares.

Kas, jūsuprāt, attur uzņēmējus no “Flexidea” izmantošanas?

Galvenokārt mūsu uzņēmējiem trūkst zināsānas par šāda veida finansēšanas iespējām. Ļoti bieži viņi domā, ka faktorings vai mūsu rēķinu finansēšana ir ļoti sarežģīts produkts, kas ir piemērots tikai lieliem uzņēmumiem. Mūsu uzdevums ir izskaidrot viņiem, ka tā īsti nav un rēķinu finansēšana ir pieejama gandrīz jebkuram uzņēmumam, kurš sniedz savus pakalpojumus ar pēcapmaksas termiņu.

Kā var pieteikties?

Mūsu pakalpojums ir pieejams mūsu mājas lapā https://flexidea.eu/. Nepieciešams tikai reģistrēt savu uzņēmumu tajā un augšupielādēt rēķinu, kuru klients vēlas finansēt.

“Flexidea” līdzdibinātājs Vladimirs Fogels

“Flexidea” līdzdibinātājs Vladimirs Fogels

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas