Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā izpaužas seksuālie fetiši un BDSM?

D&A Secrets internetveikals, intīmreces

D&A Secrets internetveikals, intīmreces

Sarkanas lūpas, sasietas rokas, cieši sapītas bizes un guļamistabā gaiss kļūst elektrizēts no seksuālās spriedzes. Iepazīstot savu seksualitāti, cilvēki bieži atklāj, ka viņus uzbudina objekti, kas paši par sevi netiek saistīti ar seksu vai arī ir izteikta vēlme dominēt vai pakļauties. Tas nav nekas neparasts vai nosodāms – seksuālie fetiši ir diezgan izplatīti. Seksa terapeitu novērojumi rāda, ka vairāk kā 65% sieviešu vēlētos tikt pakļautas, 47% ir fantāzijas par partnera pakļaušanu un 52% vēlētos izmēģināt sasiešanu

Kādi ir populārākie seksuālie fetiši?

Seksuālais fetišs nozīmē, ka cilvēkam ir nepieciešams šo fetiša objektu redzēt, just un pieskārties tam, lai seksa laikā sasniegtu orgasmu.

Kas ir BDSM?

Abreviatūra BDSM iedalās trīs daļās:

  • BD jeb Bondage (paklausība) un Discipline (disciplīna) – vienam no partneriem tiek noteikti ierobežojumi, piemēram, runāt, skatīties vai kustēties, kā arī izvirzīti noteikumi, kuru pārkāpšanas gadījumā sekos sods.
  • DS jeb Dominance (dominance) un Sumbission (pakļaušanās) – vairāk saistās ar varas pozīcijām, kur viens no partneriem otram ļauj pilnībā kontrolēt sevi fiziski un/vai psiholoģiski.
  • SM jeb Sadism (sadisms) un Masochism (mazohisms) – sadistam patīk sagādāt otram sāpes, bet mazohists sāpes izbauda
  • Pastāv daudzi mīti par BDSM, piemēram, ka ar to nodarbojas tikai dīvaini cilvēki, kurus iespējams atpazīt pa gabalu, ka, ja viens no partneriem ir ieinteresēts BDSM, tradicionāls sekss nebūs iespējams vai arī, ka BDSM rada emocionālu traumu.

Patiesībā tieši ar dominances palīdzību kautrīgi cilvēki var iemācīties kļūt drošāki arī ikdienā. Savukārt, ja intīmajā dzīvē iestājusies rutīna vai partneri ar seksu nenodarbojas nemaz, tieši mazi solīši BDSM virzienā var veicināt kaisles uzplūdu. Turklāt nav nepieciešams uzreiz ierīkot īpaši mēbelētu istabu ar pilnu ar aprīkojumu un seksa rotaļlietām - var sākt eksperimentus palēnām, kopīgi izlemjot, ko gribētos pamēģināt.

Kāpēc 18. janvāris ir nozīmīga diena cilvēkiem ar seksusālajiem fetišiem?

18. janvāris ir Internacionālā fetiša diena, kas tiek atzīmēta jau kopš 2009. gada. Fetiša dienas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību un palielināt informētību par dažādiem fetišiem, kā arī atbalstīt fetiša kopienas locekļus visā pasaulē.

Fetiša kopienas locekļi šajā dienā valkā apģērbu purpura krāsā, lai parādītu savu piederību.

Nebaidies savas seksuālās fantāzijas apspriest ar partneri un realizēt - tas tikai piešķir intīmajai dzīvei spilgtākas emocijas.


D&A Secrets internetveikals, intīmreces

D&A Secrets internetveikals, intīmreces

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas