Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā visbiežāk tiek sadauzīti telefona ekrāni

Sasists mobilais telefons, pixabay.com

Sasists mobilais telefons, pixabay.com

Sadauzīts telefona ekrāns. Šķiet, nav praktiski neviena cilvēka, kuru šāda problēma kādreiz nebūtu piemeklējusi. Arī statistika pārliecinoši norāda, ka tieši bojāti ekrāni ir problēma ar kuru klienti remonta servisos vēršas ar pārliecinošu regularitāti. Bet kā tad tas tā vispār gadījās? Aptaujājot cilvēkus, kuri regulāri pamanījušies ciest no šāda veida nebūšanām, izkristalizējās sekojošais:

  • Pirmajā vietā pie sadauzīta telefona ekrāna vainīgais ir neviens cits kā mistika. Ticam mēs ezotēriskām lietām vai nē, bet liela daļa cilvēku ar sadauzītajiem telefonu displejiem apgalvo, ka telefons vienkārši pats no sevis MISTISKI nokritis zemē. Un cauri ar ekrānu ir bijis.
  • Godpilnajā otrajā vietā, kā galvenie telefona ekrānu dauzītāji, ierindojās bērni. Šis fakts droši vien papildus komentārus neprasa. Paņēma bērns telefonu, nometa zemē un nav vairs vesela ekrāna.
  • Par diezgan lielām telefonu bendēm, izrādās, tiek uzskatītas drēbes (īpaši bikses) ar kabatām. Atnācām mājās, novilkām drēbes, eleganti iemetām stūrī (ar visu telefonu kabatā) un tālākais scenārijs jums jau ir zināms…
  • Ceturtajā vietā kā vainīgās tiek minētas ballītes. Aizgāja cilvēks uz ballīti un mājās atnāca jau bez vesela telefona ekrāna. Līdzīgi kā pirmajā vietā ar vainīgo mistiku, arī šajā gadījumā ne vienmēr ir skaidrs kā un kāpēc tā atgadījās.

Mobilos telefonus un datorus saremontēt tagad ir viegli!

Speciālisti gan piebilst, ka tā mūsdienās vairs nav nekāda lielā problēma. Veiksmīgi tiek mainīti gan telefonu, gan datoru ekrāni un klienti pēc remonta tos var lietot vēl ilgi un kvalitatīvi. Arī situācijās, kad nekas vairs nav glābjams un tehnika tā cietusi, ka remontēt to nebūs iespējams, ir alternatīvas milzu izmaksām. Proti, tehniku var iegādāties arī lietotu. Netrūkst gan mītu, ka tas ir nedroši un var sanākt nopirkt "kaķi maisā". Un tā tik tiešām gadīties var. Pērkot lietotu tehniku, ko mums nepazīstams cilvēks izlicis pārdošanā kādā interneta vietnē tik tiešām var nebūt droši. Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, lietotu tehniku drošāk ir pirkt profesionālos veikalos, nevis "no rokas". Par izdevīgām cenām to var izdarīt uzņēmumā "SmartServiss" SIA "KOG", kur paralēli tehnikas remontam piedāvā iegādāties gan jaunu, gan lietotu tehniku.


Sasists mobilais telefons, pixabay.com

Sasists mobilais telefons, pixabay.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas