Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kas redzams gaismas festivālā "Brīnumzeme"?

Jau ziņojām, ka no 4.februāra līdz 20.martam Siguldas pils kvartālā un Livonijas ordeņa Siguldas pilī jeb pilsdrupās apskatāms lielo laternu gaismas festivāls "Brīnumzemē". Iespēja redzēt ar rokām darinātās lielformāta vairāk kā 300 zīda skulptūras ir ikvienam, kuram ir sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Kas interesants gaismas festivālā "Brīnumzeme"?

Gaismu festivāls ir aplūkojams piektdienās, sestdienās un svētdienās no plkst. 18.00 līdz 22.00. vairāk nekā 300 dažādu krāsu un izmēru gaismas objekti veidoti, iedvesmojoties no Luisa Kerola pasakas "Alise Brīnumzemē". Šeit apskatāmi tādi izgaismoti mākslas darbi kā trusis, Češīras kaķis, milzīgas, kvēlojošas sēnes, maģisks ziedu mežs un daudzas citas pasaku radības un būtnes. Gaismas efektu un zīda skulptūru paralēlās, maģiskās realitātes radīšanai izmantoti tūkstošiem metru zīda auduma un miljoniem spuldžu. Vēl īpašāku noskaņu rada īpaši šim festivālam komponētā mūzika, kuras autors ir elektroniskās mūzikas komponists un izpildītājs Leons Somovs.

Ieskaties arī galerijā, kas aplūkojams šajā maģiskajā gaismas festivālā!

Lai apmeklētu gaismu festivālu, tīmekļa vietnē www.brinumzemesfestivali.lv iespējams iegādāties ieejas biļetes.

Ja meklē idejas atpūtai Vidzemē un esi gatavs ieteikt, ko apskatīt, kur paēst un nakšņot - pieseko Facebook grupai Apceļo Vidzemi!

Lūk, ko vēl apskatīt Siguldā:

Turaidas un Blusu alas, Viešu pilskalns - skaistas vietas Siguldas pusē

Siguldas krāšņie ūdenskritumi un citas neredzētas vietas

Gaismas festivāls "Brīnumzeme", foto - 1188

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas