Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kempings pie jūras Vidzemē – atpūta dabā ar ērtībām

Kempings noteikti ir viens no foršākajiem veidiem nakšņošanai pie dabas. Tas apvieno gan tuvumu dabai, gan jumtu virs galvas un citas pieejamas civilizācijas sniegtās ērtības, gan, kā tas ir kempinga “Jūras priede” gadījumā – iespēju arī baudīt svaigi pagatavotu picu vai citu maltīti atpūtas kompleksa kafejnīcā.

Nakšņot 100 m attālumā no jūras

Iespējams, ikvienam ir sapnis par nakšņošanu jūras krastā. Kempings “Jūras priede” piedāvā tieši šādu iespēju, jo atrodas Zvejniekciemā, Saulkrastu novadā, rokas stiepiena attālumā no Vidzemes jūrmalas smiltīm. Varēsi gulēt, jūras šalkoņas ieaijāts sapņos par mežonīgiem piedzīvojumiem, un vienlaikus atrasties ērtā drošībā. Pilnīgu brīvību un dabas nepastarpinātu tuvumu var baudīt, noīrējot teltsvietu tikai par 7,50 eur! Nav nekādas vajadzības meklēt vietu, kur atstāt auto, ierīkot ugunskura un teltsvietu legāli un dabai draudzīgi. Atpūtas kompleksā visas šīs vajadzības būs nodrošinātas ikvienam ceļotājam. Vai zināji, ka kemperi daudzkur Eiropā nemaz nav legāli atstāt, kur vien tas liekas piemēroti pašam? Nu lūk, atpūtas kompleksa teritorijā ir paredzēta vieta arī kemperu novietošanai.

Kempinga “Jūras priede” piedāvājumā ir visdažādākās naktsmītnes par ļoti pieejamām cenām: piemīlīgās, romantiskās mucveida mājiņas, ko īpaši iecienījuši ģimenes pāri romantiskos izbraucienos; divvietīgas, trīsvietīgas un četrvietīgas ērtas mājiņas dažādām kompānijām; divstāvu guļbūves namiņi ar vairākām gultasvietām, ko īpaši iecienījušas plašas ģimenes ar vairākiem bērniem, bet noteikti būs piemērotas arī, piemēram, lielākiem korporatīviem pasākumiem ar nakšņošanu.

Korporatīvie pasākumi patiesi satuvinošā gaisotnē

Kādēļ šis kempings ir daudz piemērotāks dažādiem ceļotājiem un dabas baudītājiem? Jo tas piedāvā komfortablas nakšņošanas un atpūtas iespējas arī tiem, kas nebūt nepriecājas par paša noķertu zivju zupas vārīšanu uz plīts vai gulēšanu uz zemes. Kempingā “Jūras priede” ir pieejama kafejnīca, kas spēj pacienāt pat līdz 200 apmeklētājiem, tādēļ tas būs piemērots korporatīviem pasākumiem dabā pat viscimperlīgākajiem kolektīviem. Vēl lieliska ekstra ir somu pirts ar kublu, kas iepriecina ļoti daudzus, īpaši pēc garas un aizraujošas dienas ar sporta spēlēm kompleksa sporta laukumos.

Tāpēc noteikti rezervē sev nepieciešamo naktsmītņu skaitu laikus, lai pagūtu vēl šovasar izbaudīt vasaru ar ģimeni un draugiem vai doties pelnītā atpūtā ar darba kolēģiem patiešām komfortablā vietā blakus jūrai. Mājiņu un citu naktsmītņu kempingā ir daudz, taču Latvijas vasara ir īsa, un labākās atpūtas vietas tiek izķertas ātri!


Saulkrasti. Foto: Gints Gailis, unsplash.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas