Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Viena diena Ventspilī: kur doties, ko redzēt, ko darīt

Līdz ar jaunās tūrisma sezonas atvēršanu, Ventspils pilsēta viesiem kļuvusi vēl interesantāka. Durvis apmeklētājiem vērušas ne tikai jau ierastas apskates vietas, bet jaunas, kas vienas dienas atpūtu Ventspilī vērsīs aizraujošu kā lielākiem, tā mazākiem pilsētas viesiem.

Top 3 Ventspils tūrisma jaunumi

  1. Zinātnes centrs "VIZIUM", kurā ģimenes ar bērniem, skolēni un jaunieši varēs iepazīt fizikas, matemātikas, inženierijas, tehnoloģiju un zinātnes aizraujošo dabu. Zinātnes centrs apmeklētajiem piedāvās vairāk nekā 80 interaktīvus eksponātus, 22 dažādas mācību programmas, 6 tehniskās radošās darbnīcas, 6 zinātnes šovus, kafejnīcu ar vasaras terasi un ekskluzīvu skatu uz pilsētas panorāmu, kā arī skatu platformu, kas ir viens no augstākajiem punktiem pilsētā!
  2. Ostas ielas promenādes iespaidīgo Boju kolekciju papildinājis skatu laukums, uz kura uzstādīts vides objekts - no jūras dzīlēm izcelta dzenskrūve "Cilvēciskais spēks";
  3. Vasaras sākumā no jauna vārtus vērs Ventspils Briežu dārzs, kas atrodas līdzās Būšnieku ezera dabas takai. Šeit ikviens varēs izbaudīt piedzīvojumu - safari izbraucienu ar iespēju dzīvniekus barot no rokas.

Piedzīvojumi Ventspilī

Līdz ar vasaras tūrisma sezonas sākumu, kursē iemīļotais "Mazbānītis", ekskursiju kuģītis "Hercogs Jēkabs" un tūristu vilcieniņš "Ventspils Train", ciemos aicina Ventspils muzeja Livonijas ordeņa pils, Piejūras brīvdabas muzejs, Amatu māja, bet aktīvām ģimenes izklaidēm ir atvērts "Piedzīvojumu parks", kur pieejams plašs atrakciju klāsts - virvju trase "Kaķa taka", bampermašīnas, tramplīnlaiva, kā arī dažādas aktivitātes bērniem, jaunākās no tām - Airsoft šautuve un lāzertags. Ūdenspriekus pēc sajūtām un laikapstākļiem var baudīt gan zem jumta Ūdens piedzīvojumu parkā, gan Ventspils pludmales akvaparkā, vai Zilā karoga pludmalē, kas no 4.jūnija būs aprīkota atpūtniekiem.

Ko Ventspilī darīt ģimenēm ar bērniem?

Jautri pavadīt laiku krāsainās rotaļu iekārtās bērniem iespējams Bērnu pilsētiņā un bērnu parkā "Fantāzija". Svētdienās abos parkos notiek bezmaksas pasākumi bērniem. Izzināt visumu un skatīties zvaigžņu šovus uz 360 grādu ekrāna var Ventspils Jaunrades nama Planetārijā, savukārt, Observatorijā ar augstas kvalitātes teleskopu iespējams vērot sauli, miglājus un dubultzvaigznes.

Atpūtā laiskas pastaigas

Iecienīta pastaigu un pikniku vieta Ventspilī ir Jūrmalas parks, kur iespējams apskatīt Baltijā lielāko enkuru kolekciju un pārbaudīt spēkus bērnu iemīļotajā "Džungļu takā", kur var kāpelēt un ložņāt pa koka laipām un citiem šķēršļiem. Noteikti vērts apskatīt ir arī Militārā mantojuma objektu - Ventspils 46. krasta aizsardzības baterijas uguns koriģēšanas torni, kur iespējams ne tikai izzināt tā vēsturi, bet arī nokļūt uz skatu platformas, no kuras paveras brīnišķīgs skats uz pelēko kāpu un Baltijas jūru.

Romantisko pastaigu cienītāji īpaši iemīļojuši Dienvidu mola promenādi, kas ved līdz pat bākai, pa ceļam apskatot 4m augsto skulptūru "Govs - Matrozis" un milzu ķēžu krēslu. Turpat ir iespēja uzkāpt skatu tornī vai uz zvejas kuģu "Azova" un "Grots" klājiem, lai iejustos zvejnieka lomā.

Ceļo ar velosipēdu!

Viens no lieliskākajiem veidiem, kā apskatīt Ventspili ir pārvietoties ar velosipēdu - pilsētā velosipēdu celiņi vijas teju 70 km garumā, padarot pilsētas skaistāko vietu apskati īpaši ērtu.

Tev noderēs arī šie raksti:

Bet, atgriežoties mājās, slēdz iekšā 1188 Play un meklē idejas ilgākam piedzīvojumam, piemēram:

  • Turcija, kur atpūtās Katrīne Sauliete;
  • Šveice, uz kuriene devās Edavārdi, Yana Bruk, Ieva Adamss un Igors Linga;
  • Tenerife, kur devās Amuna Davis, Linita Mediņa, Yana Bruk un Edgars Fresh;
  • Peru, ko izbaudīja Lauris Reiniks, Samanta Tīna, Ieva Adamss un Jānis Jubalts.

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas