Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

“Ķibeles mūsmājās” jaunā sezona iedvesmo ģimenes visā Latvijā

Pozitīvas pārmaiņas ģimenēs ienesīs “Ķibeles mūsmājās” jaunā sezona un trīs eksperti jeb komanda ar īstām superspējām. Par sirdsmieru un patīkamu noskaņu attiecībās rūpēsies juriste Ieva Brante, kārtību skapjos, plauktos un pagalmā ieviesīs Margarita Kolosova, bet stilu un stāju uzlabos Aleksandrs Pavlovs. Talkā ņēmuši simtiem radošu ideju, labestīgu humoru un vienkāršu attieksmi pret dzīvi, viņi viesosies pie ģimenēm visā Latvijā, lai ar saviem padomiem stiprinātu un palīdzētu, ja gadījusies ķibele. Superkomanda palīdzēs tikt galā ar mīlas likstām un meklēs otrās pusītes vientuļajiem, uzšķils romantiku attiecībās, kur tā zudusi, palīdzēs vecākiem un bērniem atrast ceļu vienam pie otra un dos pat vērtīgus padomus jaunajiem uzņēmējiem. Pašmāju ģimeņu attiecību šovs “Ķibeles mūsmājas” no 7. marta, pirmdienās plkst. 21:05, kanālā 360TV, kā arī visu diennakti slavenību portālā 1188 Play.

Situācijas, kuras steigs risināt šova eksperti, ir gana dažādas. Komanda dosies palīgos jaunam pārim pilnveidot andelešānās iemaņas un padarīt savu mājražošanas uzņēmumu zināmu plašākā apkaimē, gan TV skatītājiem ļaus uzzināt, kā šobrīd dzīvo “Caur ērkšķiem uz…” iepazītā dumpiniece Laura Caune. Viņa vēlas atstāt bijušo pagātnē, pilnveidoties un atrast sevi, taču vīrs Edgars tai pat laikā jūt, ka pāris atsvešinās. Vai ekspertu komandai izdosies atjaunot kaisles dzirksti attiecībās, kurā tā apdzisusi tik ļoti, ka laulātie guļ atsevišķi, bet būtisks strīdus iemesls ir Lauras vēlme dienēt armijā?

Ar “Ķibeles mūsmājās” starpniecību otro pusīti meklēs kolorītais pasākumu vadītājs un viens no Latvijas zināmākajiem Ziemassvētku vecīšiem – Ainārs Ašaks, kurš jau vairākus gadus ir “iestrēdzis” brīva vīrieša statusā. Kamēr Aleksandrs dalīsies noslēpumos, kā ar apģērbu uzlabot tēlu Aināra gados un statusā, muzikālā Margarita noorganizēs viņam dziedāšanas nodarbību pie pazīstamā baritona Naura Indzera. Bet vai izdosies atrisināt arī “mīlas jautājumu?” Tāpat skatītājus gaida satikšanas ar spilgto “Lauku sētas” zvaigzni Magoniņu, kura vēlas uzlabot attiecības ar dēlu pusaudzi, tiecoties gūt lielāku uzticību. Anita pa dzīvi cīnās viena un kaut kur šajā skrējienā pazaudējusi sievišķību, tāpēc modes eksperts steidz palīgā, veidojot jaunu vizuālo tēlu ar apģērbu, savukārt Ieva Brante, sadzirdējusi varones alkas pēc uzticama dzīvesdrauga, organizē dāmai randiņu ar šarmantu un iedvesmojošu vīrieti. Interesanti, vai abu starpā uzšķilsies arī dzirkstele?

Kādas likstas risinās “Ķibeles mūsmājās” pirmā sērija?

“Ķibeles mūsmājās” jaunās sezonas pirmajā sērijā Aleksandrs Pavlovs, Margarita Kolosova un Ieva Brante dodas uz Talsiem, kur palīdzība nepieciešama Agnesei un Jānim. Agnese studē medicīnu un grib pierādīt, ka arī ar dabīgām metodēm daudz ko var izdarīt sava izskata labā. Abi mīlas balodīši ir ļoti darbīgi, nepārtraukti izdomā kādu jaunu biznesa ideju – viņi gatavo marinējumus, kūpinājumus un tējas, tomēr ar tirgošanos nesokas tik labi, kā gribētos. Laukos dzīvojot, darba netrūkst – vistu kūts jāceļ, darbnīca jāuzlabo – tā nu laika kopābūšanai neatliek. Aleksandrs sāk plānot, kā palīdzēt jaunajiem mājražotājiem izcelties ar savu produkciju. Talsu tirgū top paraugstends, lai tirgotāju vidū jaunpienācējus labāk pamanītu, un pircēju tiešām netrūkst. Agnese vēlas popularizēt sejas fitnesu un ir to jau mēģinājusi, taču atsaucība nebija pārāk liela, tāpēc Margarita noorganizējusi Talsu tautas namā sejas jogas nodarbību. Ieva, kā ierasts, rūpējas par attiecību atsvaidzināšanu - viņa pamanījusi, ka mājās ir pirts, tāpēc abiem laiks iet pirtī, kur viņus gaidīs putu masāžas rituāls. Vai tik romantiski sievišķīgā gaisotnē jūtas uzplauks no jauna?

Attiecībās zudusi dzirksts? Dzīvē bardaks? Trīs vadītāji, katrs ar savu īpašo superspēju, kārtos un atjaunos, lai ģimenes visā Latvijā piedzīvotu neaizmirstamas pārmaiņas. Ģimeņu attiecību šova “Ķibeles mūsmājas” jaunā sezona – no 7. marta “Mundrajās pirmdienās,” plkst. 21:05, kanālā 360TV, kā arī visu diennakti slavenību portālā 1188 Play.

Zemāk skaties 1188 Play video ar "Ķibeles mūsmājās" pirmās sezonas sērijām.

Ieskaties arī šeit:Ķibeles mūsmājās superkomanda - Brante, Pavlovs un Kolosova, 360TV

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas