Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Laba ziņa sievietēm: Rīgā atvērta jauna klīnika tieši tev

Klīnika sievietēm, attēls no Pixabay.com

Klīnika sievietēm, attēls no Pixabay.com

Mīļā, cik ilgs laiks tev ir nepieciešams, lai veiktu visas nepieciešamās pārbaudes, kas saistītas ar sievietes veselību? Ginekologs, endokrinologs, dermatologs, mamologs, uztura speciālists, fizioterapeits, psihoterapeits – šie ir speciālisti, kuri ik pa laikam (daži no tiem vismaz reizi gadā) jāapmeklē jebkurai daiļā dzimuma pārstāvei. Ja tīri matemātiski parēķinām laiku, ko sieviete pavada vizītēs pie dažādiem speciālistiem dažādās iestādēs un pieskaitām arī ceļā pavadīto laiku uz un no tām, iegūstam samērā daudz stundas, pat dienas! Labi izprotot mūsdienu aizņemtās sievietes dzīves ritmu un rūpējoties par pakalpojumu pieejamību, Dr. Inta Dinsberga ir vērusi durvis jaunai klīnikai. Tā atrodas Rīgā, Skanstes ielā 52 un klīnikas mērķis ir pavisam vienkāršs: nodrošināt jebkura vecuma sievietēm visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet.

Speciālisti, kas vīzīti dara patīkamu

Sievietes attiecības ar ārstiem, īpaši ginekologu, ir ļoti svarīgas. Ir jābūt abpusējai uzticībai, atklātībai. Sievietei ārsta vizītēs ir jājūtas ērti, viņai jāspēj atklāt visintīmākās detaļas par savu veselību, privāto un intīmo dzīvi. Ārstam ir jābūt savas jomas speciālistam, kurš ne tikai izcili pārvalda medicīnu, bet arī spēj viņai palīdzēt ar padomu, nomierināt un ieteiks vislabāko tieši viņai. Tieši šādus speciālistus Dr. Inta Dinsberga ir sapulcinājusi savā komandā. Dr. Jūlija Boļšakova, Juta Krūmiņa, Liene Sondore, Dr. Antoņina Žemčugova – Bērziņa, Dr. Ginta Vedļa, Dr. Lelde Logina, Dr. Zane Rostoka, Dr. Alīse Jekimova, Dr. Krista Arcimoviča ir ne tikai izcilas savā jomā, bet arī viņām piemīt spēja rast saikni ar pacienti un padarīt vizīti ērtu. Ir tik jauki pārbaudīt veselību un pēc tam aprunāties ar cilvēku, kurš pilnībā savu laiku un uzmanību velta tev. Un pēc tam doties pie nākošā speciālista, kurš būs tikpat pretimnākošs un viegls komunikācijā.

Kāpēc tev jauno klīniku vajadzētu izmēģināt?

Apskatot jaunās klīnikas telpas un aprunājoties ar ārstiem un personālu, nonācām pie sekojošā:

  1. Dinsbergas klīnikā patiesi ir pieejama lielākā daļa speciālistu, kuri sievietei būtu jāapmeklē, rūpējoties par savu veselību. Viņi visi ir “zem viena jumta”, tāpēc mūsu ieteikums būtu izvēlēties vienu konkrētu dienu gadā, kad iziet visas nepieciešamās pārbaudes. Tas ne tikai nāks par labu tavai fiziskajai un garīgajai veselībai, bet arī ietaupīs laiku;
  2. Speciālisti ir augsti kvalificēti, turklāt vizītes laikā viņi rūpējas, lai tu jūties ērti un patīkami, lai tu vari brīvi runāt par savām problēmām un satraukumiem. Pusaudzes, kurām tā ir pirmā vizīte pie sieviešu ārsta, jaunās māmiņas, sievietes premenopauzē un menopauzē – jebkura vecuma dāmas pa klīniku staigāja ar smaidu sejā un tas ir daudz;
  3. Klīnikā pieejams moderns tehnoloģiskais aprīkojums, kas ļauj laicīgi diagnosticēt problēmas!

Pat, ja esi atradusi savus īstos un vienīgos – speciālistus, kuriem uzticies pilnībā un nevēlies viņus iemainīt ne pret vienu citu, der šo iestādi paturēt prātā. Iespējams, kādreiz kāds no tev ierastajiem ārstiem nebūs pieejams. Iespējams, parādīsies kāda veselības problēma, kas pirms tam nebija aktuāla un būs nepieciešams mūsdienīgāks aprīkojums tā diagnosticēšanā. Varbūt draudzene vērsīsies pie tevis pēc padoma, kur vest savu meitu pirmajā lielajā vizītē pie ginekologa. Tad, nu, lūk: Dinsbergas klīnika – vieta, kur visi sievietei nepieciešamie pakalpojumi ir pieejami vienuviet.

Klīnika sievietēm, attēls no Pixabay.com

Klīnika sievietēm, attēls no Pixabay.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas