Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Lūk, kāpēc ūdens procedūras ir jāapmeklē jebkurā vecumā

Pexels.com

Pexels.com

Ikviens cilvēks, neatkarīgi no vecuma, ikdienā var saskarties ar stresu, pārslodzi un nogurumu. Padomā: bērniem jau no 7 gadu vecuma ir jāstājas pretim skolas pienākumiem (rāmai sēdēšanai solā, pārbaudes darbiem, dienas režīmam, mājas darbiem, utt). Strādājošie parasti savu ķermeni ir pieradinājuši pie monotona darba: vai nu ilgas sēdēšanas pie datora, vai smaga, fiziska darba, kas ilgtermiņā nevienā no gadījumiem nav veselīgi. Senioriem raksturīgas ir ne tikai fiziskas grūtības, bet arī emocionālas, jo stīvs ķermenis neļauj izbaudīt aktivitātes ar mazbērniem un ne tikai… Kas var līdzēt? Ūdens procedūras!

Bērniem vispiemērotākais ir baseins

Bērni kopā ar vecākiem baseinu var apmeklēt praktiski jau no dzimšanas. Viņi visu iemācās ļoti ātri, tajā skaitā arī peldēšanu, bet tas nav vienīgais ieguvums. Ejot uz baseinu, attīstās bērna fiziskā izturība, bērns iemācās patstāvību un mazinās ikdienā uzkrātais stress. Peldēšanas nodarbības kopā ar citiem bērniem palīdz komunikācijā un iemāca disciplīnu. Arī skolā viņam būs vieglāk koncentrēties, ja enerģija tiks izlikta īstajās aktivitātēs. Turklāt, baseins vienkārši ir kaut kas jautrs, ko viņš gaidīs visu dienu.

Pieaugušajiem ieteicams ir baseins, SPA un ūdens aerobika

Kā iepriekš minēts, gan mazkustīgajiem, gan pārāk kustīgajiem baseins ir piemērota vieta relaksācijai un atpūtai. Ūdens procedūras stiprina veselību, uzlabo fizisko formu un mazina saspringumu. Papildus tam, savu ķermeni vari palutināt ar kādu papildus procedūru:

  • Ūdens aerobika ir efektīva, bet viegla, jo ūdens ļauj izvingrināt ķermeni, neiedzīvojoties traumās. Tā ir piemērota jebkuram dzimumam, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības līmeņa;
  • Pirts veicina vielmaiņu, izvada no ķermeņa toksīnus un palīdz atbrīvoties no ikdienas spriedzes;
  • SPA procedūras ķermenim – ar to palīdzību ķermeņa āda tiek dziļi pabarota, mitrināta un atjaunota;
  • Procedūras sejai, piemēram, sejas masāža, ne tikai uzlabos tās stāvokli, bet arī sniegs labsajūtu, utt.

Viss augstāk minētais attiecas arī senioriem. Aktivitātes ūdenī stiprina sirdi, nodarbina muskuļus un uzlabo veselību. Ūdens aerobikā izpildāmie vingrinājumi ir saudzīgi un viegli, tāpēc tos var veikt jebkurš, turklāt tas ir lielisks veids, kā satikties ar citiem cilvēkiem

Pexels.com

Pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas