Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Profesionāli grāmatvedības pakalpojumi par izdevīgām cenām

Photo by Nik MacMillan on Unsplash

Photo by Nik MacMillan on Unsplash

Vai tikko esi uzsācis savu biznesu un vēlies jau no pirmās nedēļas turēt sakārtotus dokumentus, lai varētu izsekot naudai un dažādiem darījumiem? Varbūt tu esi no tiem, kuram apnicis pārmaksāt par grāmatveža pakalpojumiem, tāpēc esi jauna grāmatveža meklējumos? Iespējams, meklē grāmatvedi, ko pieslēgt tikai uz projekta laiku? Grāmatvedības uzņēmums “RBirojs” būs īstā izvēle!

Kādus grāmatvedības pakalpojumus piedāvā “RBirojs”?

Piedāvājumā ir divi plāni:

1.Grāmatvedis pilnam apstrādes ciklam. Šajā gadījumā maksa par padarīto būs atkarīga no dokumentu skaita. Pilnā apstrādes ciklā ietilpst:

  • Pirmdokumentu ievade sistēmā – katru dienu, nedēļu vai mēnesi
  • Tiešsaistes pieslēgums sava Biznesa Kontrolei. Read-only diennakts pieeja saviem datiem – PZ aprēķinam, Bilancei, Debitoriem, Kreditoriem
  • Neierobežotas konsultācijas e-pastā un sazvanoties
  • Ikmēneša detalizēta peļņas/zaudējumu aprēķina un bilances sastādīšana

Grāmatvedis slēgs mēnesi, aprēķinās algu un nodokļus, parūpēsies, ka informācija tiek nosūtīta uz VID. Ja nepieciešams, sagatavos arī gada pārskatu.

Kādas ir RBiroja grāmatvedības pakalpojuma plāna “Grāmatvedis pilnam apstrādes ciklam” izmaksas?

Izmaksas par pakalpojumu mikrouzņēmuma nodokļa maksātājiem – 35 eiro mēnesī vai 105 eiro ceturksnī + PVN

Izmaksas pārējiem par šo pakalpojumu būs atkarīgas no dokumentu skaita. Par pilna cikla grāmatvedību ar pieeju saviem finanšu datiem cauru diennakti, samaksa var svārstīties no 80 līdz par 220 eiro mēnesī.

Uzņēmumi, kuros ir daudz darbinieku, un kur ikdienā ir liels skaits pavadzīmju, rēķinu un čeku, ir pieejams iknedēļas apstrādes cikls un izdevīgas cenas.

2. Dari pats un grāmatvedis noslēdz Šajā gadījumā maksa par padarīto nav atkarīga no dokumentu skaita. Pilnā apstrādes ciklā ietilpst:

  • Sistēma, kurā klients pats ievada pirmdokumentus
  • Diennakts tiešsaistes pieeja sava Biznesa kontrolei. Pieeja datiem – aprēķinam, bilancei, debitoriem, kreditoriem.
  • Neierobežotas konsultācijas e-pastā un telefonsarunā
  • Ikmēneša detalizēta peļņas un zaudējumu aprēķina bilances sastādīšana

Grāmatvedis slēgs mēnesi, aprēķinās algu un nodokļus, parūpēsies, ka informācija tiek nosūtīta uz VID. Ja nepieciešams, sagatavos arī gada pārskatu.

Kādi ir papildus pakalpojumi, ko piedāvā grāmatvedības uzņēmums RBirojs?

Grāmatvedības papildus pakalpojumu klāstā ietilpst:

Tavs finanšu kontrolieris

Tavs uzņēmums katru mēnesi saņems PZ un bilances pārskatu ar uzņēmuma vadību (klātienē vai attālināti), kā arī saņemsi skaidrojumus par pārskatu saturu un ieteikumus efektīvākai uzņēmuma darbībai.

Tavs finanšu vadītājs

Šajā pakalpojumā ietilpst uzņēmuma budžeta un regulāra prognožu sastādīšana, uzņēmuma finanšu rādītāju analīze un ieteikumi optimizācijai, ka arī dažādas analītiskas atskaites, kas nepieciešamas uzņēmuma vadības vajadzībām.

Kā nogādāt nepieciešamos pirmdokumentus pie grāmatveža?

RBirojs ir parūpējies, lai mūsdienu cilvēkam ikdienas steigā nebūtu jāmeklē brīdis, lai dokumentus iesniegtu klātienē. Viss notiek elektroniski – uzņem fotoattēlus un nosūti tos uz RBiroja serveri – tas ir visērtākais un vienkāršākais veids, kā nogādāt pirmdokumentus pie grāmatvežiem. Tomēr tā nav vienīgā iespēja. Vari dokumentus ieskenēt un atsūtīt e-pasta veidā, vai sapakot mapītē un nosūtīt ar kurjera starpniecību.

Kā sazināties ar grāmatvedības uzņēmumu RBirojs?

Lai sazinātos ar grāmatvedības uzņēmumu RBirojs, zvani uz 67118467 vai 27861128, raksti uz info@rbirojs.lv, vai apmeklē uzņēmumu klātienē – Tērbatas ielā 14, Rīgā. Ieskaties piedāvājumā www.rbirojs.lv

Photo by Nik MacMillan on Unsplash

Photo by Nik MacMillan on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas