Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Spožākie pašmāju mūziķi pulcējas 360TV paldies koncertā “Lai dzīvība turpinās”

Valsts svētku noskaņās - trešdien, 3. maijā plkst. 21:05, kanāls 360TV un Valsts Asinsdonoru centrs skatītājiem piedāvā muzikālu un emocionālu baudījumu - svētku paldies koncertu "Lai dzīvība turpinās". Izzinot donoru motivāciju, kā arī apkopojot pacientu izdzīvošanas stāstus kopā ar mūziķiem teiksim paldies visiem, kuri ziedo asinis un ik dienu palīdz ārstiem glābt smagi slimu cilvēku dzīvības. Koncertā tiksies un skatītājiem savas skaistākās dziesmas dāvās iemīļotākie pašmāju mūziķi - Ralfs Eilands, Olga Rajecka, Jānis Stībelis, Intars Busulis un Abonementa orķestris, Andris Ērglis, Būū, "Tautumeitas", "Otra Puse" un Lauris Reiniks. Savukārt videostāstos uzzināsim, kā ikviens var palīdzēt, satiksim ziedotājus – tostarp atpazīstamas personības, kā arī cilvēkus, kuru pašu vai tuvinieku dzīvības reiz glābuši asinsdonori. Tāpat donorus godinās arī Valsts prezidenta kundze Andra Levite un veselības ministrs Daniels Pavļuts.

“Ar jau ikgadējo pateicības koncertu donoriem mēs gribam teikt neizmērāmu PALDIES ikvienam, kurš nesavtīgi ziedo daļu sevis un glābj citu cilvēku dzīvības. Šis laiks vairāk nekā jebkad iepriekš liek novērtēt dzīvības un brīvības cenu, atvērt sirdis un palīdzēt līdzcilvēkiem. Tādēļ mudinu ikvienu, kurš kaut reizi dzīvē ir ziedojis asinis vai tikai domā par to, saņemt paldies no pacientiem, donoriem un mūziķiem svētku priekšvakarā, lai iedvesmotos jauniem varoņdarbiem,” akcentē Valsts asinsdonoru centra direktore Egita Pole.

Šis ir jau otrais gads, kad kanāls 360TV un Valsts Asinsdonoru centrs īpašā koncertā saka paldies visiem donoriem, tāpēc gaidot 3. maiju, aicinām 1188 Play video baudīt pagājušā gada koncertu, kad uz vienas skatuves kāpa Olga Rajecka, Aminata, Andris Ērglis, Jānis Stībelis un citi mūziķi.

Citus stāstus par pašmāju mūziķiem lasi šeit:


Iemīļotākie mūziķi 360TV paldies koncertā

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas