"SEKURA stils" SIA, logu ražošana 0

Katlapu 7, Ādaži, Ādažu nov., LV-2164
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Ražošanas firma SIA "Sekura stils" ir dibināta 1997. gadā. Atrašanās vieta ir Rīgas rajons, Ādažu nov., Katlapu 7. Firmas ražošanas klāstā ir plastmasas logi un durvis, alumīnija logi un durvis, stikla konstrukcijas, pilnstikla konstrukcijas, palodzes. Pēc pasūtītāja vēlmes, tiek nodrošināta gan logu un durvju ražošana, gan logu un durvju uzstādīšana.

Mājīgums, komforts, drošība, telpa. Šie jēdzieni ir visai cieši saistīti ar mierīgu sirdi un patīkamām izjūtām, un droši vien ikviens iedomāsies par savām četrām sienām, kur patiešām jauki uzturēties. Kā gan izskatītos mājas sienas bez logiem? Tieši pa logiem ieplūst gaismas stari, savukārt tumsā un putenī tie rada mājīgu gaisotni. Tādēļ mēs uzskatām, ka logi, dodot iespēju baudīt pilnvērtīgu mūsdienu dzīvi, ir vērtīga un neatņemama mājas sienu sastāvdaļa.

Firmas Sekura stils izgatavotie plastmasas logi piedāvā visas priekšrocības - pievilcīgu dizainu, teicamu siltumizolāciju, lielisku aizsardzību pret troksni un ielaušanos. Ja plānojat celt jaunu ēku vai ari atjaunot vecu māju - varam piedāvāt plašu klāstu dažādu logu, ko iespējams harmoniski pieskaņot visiem arhitektūras stiliem. Pēc vēlēšanās var veidot arī individuālu logu formu. Liela priekšrocība ir mūsu logu ekonomiskums: tie ir ilglaicīgi ekspluatējami, izturīgi pret laika apstākļu iedarbību, viegli tīrāmi un vienkārši apkalpojami. Turklāt par krāsošanas darbiem var pavisam aizmirst.
Apkalpošanas teritorija:
Berģi, Carnikava, Ādaži, Saulkrasti
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"SEKURA stils" SIA, logu ražošana CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"SEKURA stils" SIA, logu ražošana CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
SEKURA STILS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003365514
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 04.11.1997
Juridiskā adrese:
Rīga, Juglas iela 1A - 48, LV-1024
Iegūt pilnu juridisko informāciju