"PL Logistics" SIA, Kokapstrādes uzņēmums. 0

Bajāru iela 22, Rīga, LV-1006
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
"PL Logistics" SIA, Rīga, kokapstrāde, kokmateriāli, kokmateriālu tirdzniecība, saplākšņa atgriezumi, finieris cena, preskartons, finiera atgriezumi, saplāksnis.
SIA PL Logistics ir dinamisks, daudzfunkcionāls uzņēmums, kas dibināts 2008.gadā. Uzņēmuma darbības sfēras ir plātņu materiālu (saplāksnis, kokskaidu plāksnes , laminētās kokskaidu plāksnes , OSB) tirdzniecība, detaļu izgatavošana, mēbeļu izgatavošana, transporta pakalpojumi visā Eiropā. Balstoties uz uzņēmuma īpašnieku daudzgadīgo pieredzi un zināšanām (vairāk kā 15 gadi) kokapstrādē un plātņu materiālu tirdzniecībā, klientiem tiek piedāvāts pats labākais/optimālākais vajadzību risinājums. Mums svarīgs ir katrs klients, tāpēc katrs klients, kurš atgriežas, ir kā uzslava par labu darbu!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"PL Logistics" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"PL Logistics" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
PL Logistics
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103167685
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 06.05.2008
Juridiskā adrese:
Rīga, Bajāru iela 22, LV-1039
Iegūt pilnu juridisko informāciju