Rokas ķirurģijas klīnika, Latvijas Mikroķirurģijas centrs 0

Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Latvijas mikroķirurģijas centra Rokas ķirurģijas klīnika ir specializējusies plaukstas ķirurģijā, veicot gan akūtas, gan plānveida rokas operācijas. Tā ir vienīgā vieta Latvijā, kur cilvēkiem piešuj traumatiski zaudētas ķermeņa daļas. Pacienti ar rokas traumām var vērsties pēc palīdzības 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā, kur ir pieejama kvalificētu rokas ķirurgu un mikroķirurgu palīdzība.
Latvijas mikroķirurģijas centra Rokas ķirurģijas klīnika sniedz plašu plānveida medicīnisko pakalpojumu klāstu pacientiem ar rokas slimībām. Pateicoties Mikroķirurģijas centra starptautiskai atpazīstamībai, popularitāte piesaista arvien vairāk pacientu no ārzemēm, kuri labprāt brauc pie mums ārstēties. Ārzemju pacienti izvēlas Latvijas mikroķirurģijas centru, jo novērtē augstos kvalitātes un pacientu drošības standartus, labu servisu, kā arī saprātīgu pakalpojumu cenu.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
Rekonstruktīvās mikroķirurģijas klīnika, Latvijas Mikroķirurģijas centrs CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
Rekonstruktīvās mikroķirurģijas klīnika, Latvijas Mikroķirurģijas centrs CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Latvijas plastiskās, rekonstruktīvās un mikroķirurģijas centrs
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003524503
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 22.12.2000
Juridiskā adrese:
Rīga, Brīvības gatve 410, LV-1024
Iegūt pilnu juridisko informāciju