Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

13 vietas, kur meklēt papardes ziedu Jāņu naktī (neskaitot papardes!)

Papardes zieda meklēšana, Photo by Jonathan Borba on Unsplash

Jāņu nakts ir gada īsākā, tādēļ arī erotiski piesātinātākā un jutekliskākā nakts! Gan tiem, kas vēlas tikt pie Jāņu nakts bērniņa, gan tiem, kas vienkārši vēlas baudīt divvientulību, Jāņu tradīcijas ir paredzējušas šajā naktī īpaši skaistu intīmās dzīves pieredzi… Ja mīlas dzīvē iestājies apnikums, tad ņem savu partneri aiz rokas un, tuvojoties Jāņu rītam, ved kādā no šīm vietām… Bet, pirms to darīt, ņem vērā dažus ieteikumus!

Lai mīlēšanās būtu baudāma arī brīvā dabā

Spontanitāte ir skaista, taču labāk tomēr iepriekš nedaudz sagatavoties, lai nesabojātu sev Jāņu nakts priekus:

 • Ja vien tiešām neplānojiet bērnu, pieglabā kabatā prezervatīvu vai parūpējies par cita veida kontracepciju
 • Izmanto pretodu līdzekļus, lai odi nesakož ne tevi, ne tavu partneri
 • Lai cik pikanta būtu mīlēšanās ārpus guļamistabas, esi uzmanīgs, lai tevi nepieķertu – Jāņu naktī apkārt klīst daudzi. Īpaši jāpiesargās, ja atrodies Jāņu pasākumā, kurā ir arī bērni. Atlieciet savu piedzīvojumu līdz vēlākam, kad bērni jau guļ, bet lielākā daļa svinētāju jau krietni sareibuši
 • Nolūko vietu pirms tam… Ilga vazāšanās pa apkārtni partnerim var tikai nosist garastāvokli
 • Izvēlies vietai un apstākļiem piemērotas pozas, lai nesagādātu liekas neērtības ne sev, ne savam rotaļubiedram. Esi uzmanīgs pret savu otro pusi!

Lūk, dažas idejas, kur doties Jāņu naktī pēc piedzīvojuma divatā…

13 vietas, kur Jāņu naktī varētu būt atrodams papardes zieds

 1. Mežs – protams, papardes zieds, vislabāk būs atrodams pašās papardēs, bet labāk tās meklēt mežā, nevis namamātes vai namatēva piemājas dārzā
 2. Ūdenī – karstais laiks sola siltu ūdens temperatūru arī Jāņu naktī. Ūdens rada īpašas sajūtas gan peldoties kailiem, gan arī nododoties pašiem mīlas priekiem…
 3. Atspiežoties pret koku – ja arī tuvumā nav meža, kārtīgs dižkoks lauka vidū vai pavēnis dārzā zem augļu koka būs laba vieta, kur atspiesties vai atbalstīties un nodoties mežonīgām izpriecām. Tas arī ir bezmaksas fitness jūsu abu kāju muskuļiem
 4. Teltī – nakšņošana teltī ir piedzīvojums vienmēr! It kā nošķirtība no pārējās pasaules, bet tajā pat laikā pilnīga dzirdamība un trausla robeža… Īpaši, ja neesat vienīgie mežā, bet tikai vieni no telšu pilsētiņas iemītniekiem.
 5. Laivā – motorlaiva, airu laiva vai kajaks.. jebkas no tā var būt īpašs piedzīvojums uz ūdens, ko turklāt var darīt, ja galīgi negribas tomēr mērcēties ūdenī. Vēlams gan pirms tam parūpēties, lai laiva ir noenkurota vai piesieta pie krasta.
 6. Šis var būt negaidīti, bet papardes zieds var būt atrodams ne tikai brīvā dabā, bet iekštelpās – laikā, kad visi sēž ap ugunskuru, mājā, vasarnīcā vai šķūnītī varētu nebūt neviena. Izmantojiet mirkli!
 7. Šūpolēs – tikai gadījumā, ja uz tām nav rinda šūpoties gribētāju. Šūpuļtīkls gan nebūs piemērota izvēle – nav vēl izdomāta tāda pozīcija, kurā to darīt, iesaistot šūpuļtīklu, tā, lai tas būtu tiešām droši un arī patīkami abiem procesā iesaistītajiem.
 8. Uz jumta, līdzi ņemot kaut ko paklāšanai zem sevis. Zvaigžņotā debess būs tuvāk jums, un arī pirmo rīta atblāzmu ieraudzīsiet vislabāk, esot augstāk par visiem citiem. Tikai nerāpieties nekur augstāk par ķebli, ja esat ieskurbuši!
 9. Uz batuta. Ja batutu drošība attiecībā uz bērniem ir nokļuvusi diskusiju krustugunīs, tad pieaugušajiem gan tā var būt ļoti laba rotaļu vieta!
 10. Mašīnā. Jā, gluži kā filmās! Intimitāte automašīnā var būt glābiņš lietainā Jāņu naktī, kad slapjā mežā vai pielijušā teltī meklēt vienam otra apskāvienus nebūs tas patīkamais piedzīvojums…
 11. Pludmalē. Svinat Jāņus jūras krastā vai netālu no upes vai ezera? Nakts liedaga smiltīs var būt īpaši romantiska.. Tikai parūpējieties, lai jūs neesat labā redzamībā citiem jāņotājiem vai nejaušam garāmgājējam!
 12. Uz piknika vai dārza galda. Protams, ar nosacījumu, ka dārzā neviena cita nav un kaimiņš pār žogu arī jūs nevar redzēt.
 13. Ja Jāņu naktī esat izlēmuši palikt pilsētā, nevis braukt uz laukiem, tad varam pačukstēt, ka visa pilsēta Jāņu naktī var kļūt par jūsu rotaļlaukumu… Tikai raugieties, lai tuvumā nebūtu novērošanas kameru, kārtības uzraugu, pilsētas svinību vietu un citu iespēju tikt pieķertiem netiklās darbībās sabiedriskā vietā.

Bet, ja blakus ir īstais cilvēks, tad, nekādi Gumijas jānīši nav vajadzīgi - tā uzskata mūziķa Kiopa Mīļotā. Lielisks padoms papardes zieda meklētājiem, vai ne? Noskaties VIDEO:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...