Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Artura Gruzdiņa rokgrupa "Refleksija" publicē dziesmu "Neredzēt"

Grupas "Refleksija" publicitātes foto

Grupas "Refleksija" publicitātes foto

Par dziemas "Neredzēt" tapšanu grupas solists Arturs Gruzdiņš saka: "Šī dziesma grupas koncertos ir skanējusi jau no pastāvēšanas pirmās dienas, bet ierakstīta tika tikai nesen. Ja pareizi atceros, tad tā bija viena no pirmajām, kuras demo versiju Dairis mums parādīja. Tuvojoties grupas pastāvēšanas sestajai jubilejai, nolēmām, ka ir īstais brīdis to uzdāvināt saviem klausītājiem. Tad nu, daudz laimes dzimšanas dienā, refleksijas kareivji."

Grupas dalībnieki gaida pandēmijas beigas, lai varētu atkal satikties ar saviem klausītājiem enerģiskos brīvdabas un iekštelpu koncertos. Bet kamēr tas nav iespējams, vīri no Rūjienas ir paredzējuši vēl pāris muzikālus pārsteigumus. Dziesmas ierakstā piedalījušies Arturs Gruzdiņš (vokāls, ģitāra); Dairis Teteris (ģitāra); Normunds Zauls (bass); Klāvs Skujiņš (bungas). Dziesma ierakstīta un apstrādāta "KS Records", Kārļa Šteinmaņa vadībā.

Zemāk skaties arī 1188 Play video, kurā vēl viens šova "X Faktors" uzvarētājs, Elīna Gluzunova, stāsta, kā iztērējusi iegūtos 10 tūkstošus eiro!

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...