Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Berezinas jaunā mūzikas video galvenais varonis - Salcevičas bijušais vīrs

Dziedātāja Sabīne Berezina un blogeris, influenceris Kaspars Bērziņš, publicitātes foto

Otrdien, 9. novembrī, ar jaunu dziesmu "Ne tāpat vien" un vizuāli krāšņu videoklipu nāca klajā dziedātāja Sabīne Berezina. Skaņdarbs dienas gaismu ieraudzīja brīdī, kad teju visas košās rudens lapas jau nobirušas un Latviju sasniegušas pirmās ziemas vēsmas. "Ne tāpat vien" ļauj vēl nedaudz atgriezties krāsainajās rudens noskaņās pirms ziemas cēliena.

Dziesmas teksta autors ir mūziķis, komponists, tekstu autors Gatis Zotovs, bet mūzikas autore ir pati Sabīne. Dziesmas studijas producents ir Kaspars Ansons, bet videoklipu filmēja un montēja Kaspars Kambars. Videoklipā aktieru lomās iejutās Sabīne, bet viņas mīļoto atveidoja blogeris un influenceris Kaspars Bērziņš. Par aktieru make-up parūpējās Liene Baltruka.

"Filmēšanas process bija jautrs, viegli sastrādāties, kas, manuprāt, ir galvenais, jo nevienam negribas, lai tas ir stīvi un uzspīlēti. Tāpēc noteikti gan ar komandu, gan Sabīni kopā strādātu atkal. Dziesma un klips, manuprāt, ļoti romantiski un cerams, ka mūsu aktierspēle ir gana ticama. Kā saka, gaidām piedāvājumus uz filmām un seriāliem," tā Bērziņš.

Dziesmas stāsts ir par to, kas šķietami visiem ir zināms un saprotams, bet tajā pašā laikā grūts un teju neiespējams. Tā ir par to, ka ir jābauda šis brīdis un jādzīvo šeit un tagad. "Vai es dzīvoju šeit un tagad? Vai es izbaudu šo brīdi? Vai es patiesi dzīvoju? Šeit vienā videoklipā ir ietverti divi stāsti, kas noved pie viena rezultāta. Skatuve simbolizē tukšumu. Kā zināms, pēdējā laikā kultūras nozarei klājies ļoti grūti - aizliegumi rīkot pasākumus, atcelti koncerti, nepiepildīti sapņi. Sāp sirds par tukšajām zālēm, par to, ka nav tā, kā bija agrāk. Bet vai ir jādomā par to, kā bija agrāk? Nekas taču nenotiek tāpat vien, visam ir savs laiks un vieta. Turklāt, ja līdzās ir mīļotais cilvēks, tad visu pārvarēt ir daudz vieglāk. Ir jāļaujas mirklim, jābauda tas, kas notiek šeit un tagad. Lai cik arī skaisti nebūtu kaut kas, kas bijis pagātnē vai arī kādas nebūtu nākotnes cerības. Līdz ar to šī tukšā zāle šobrīd galu galā arī ir pārejošs moments, ir jāiet un jābauda to, kas notiek tagad, un katram tas var būt kaut kas cits. Jo nekas nenotiek tāpat vien," komentē Sabīne.

Zemāk skaties arī 1188 Play video ar "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" epizodi, kurā influencere Indra Salceviča skaidro, kāpēc izjukusi viņas un Bērziņa laulība!

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...