Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ceriņu pāris atklāj gaidāmā bērniņa dzimumu

Grūtniecība, Image by estebantroncosofoto0 from Pixabay

Grūtniecība, Image by estebantroncosofoto0 from Pixabay

2019. gadā pasaulē nāca TV personību Leldes un Aivja Ceriņu pirmā atvase - meitiņa Adele. Šogad pāris savā ģimenē sagaidīs savu otro bērniņu. Māmiņa sociālajos tīklos atklāja, kāds ir viņu otrās atvases dzimums: "Gaidāmā bērniņa dzimums ir viena no tēmām, kas visvairāk interesē apkārtējos. Un man tiešām gribas jautāt - kāpēc? Jo galvenais taču ir fakts, ka bērniņš ir vesels un pati mamma jūtas labi! Gaidot Adelīti, es dzirdēju visus iespējamos ticējumus par mammas pazudušo skaistumu un vēdera formu, kas noteikti liecina par vienu vai otru."

Viņa turpināja: "Spilgtākā epizode bija kādā dāmu istabā, kur kundze gados pienāca man klāt, noglāstīja vēderu un teica “Nu skaidrs, ka puika! Es taču jūtu!” Es paliku klusējot un vienkārši pasmaidīju. Mēs vairs sen nedzīvojam laikā, kad dēlu nozīme ir kļūt par troņmantiniekiem, savukārt, meitām nav īpašu tiesību kā vien rūpēties par ģimenes pavardu. Vai dzimumam joprojām jāspēlē tik milzīga loma, kurā mēs sagaidām, ka dēliem jāaug stipriem kā ozoliem, bet meitām skaistām kā liepām? Man gribas ticēt, ka šis laiks ir cauri. Tuvākie cilvēki to jau zina un tas netiek glabāts kā noslēpums, bet jā... Adele būs māsa brālītim!"

Kā zināms, Ceriņi mija gredzenus 2018. gada vidū, bet viņu pirmais bērniņš, meitiņa Adele nāca pasaulē 2019. gada noslēgumā.

Turklāt gada sākumā viesojoties kanāla 360TV šovā "Pasaki to skaļi," Aivis publiski atzinās mīlestībā savai sievai, sakot savas dzīves līdz šim vislielāko "paldies". Savukārt Lelde dalījās pārdomās, kā ir būt par mammu, un pastāstīja, cik īpaša bijusi pirmā satikšanās ar meitiņu. Sirsnīgo raidījumu noskaties zemāk.

Vairāk par savām mīļākajām slavenībām meklē 1188 Play un 1188 Izklaides sadaļā!

Tev varētu patikt arī šis:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...