Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dāvis Auškāps par iepazīšanos ar sievu: “katru dienu skatījos uz viņas bildi...”

"Pasaki to skaļi," 360TV

"Pasaki to skaļi," 360TV

Ar kanāla 360TV raidījuma “Pasaki to skaļi” starpniecību savai krustmātei finansistei un kulinārijas ekspertei - Ilzei Jurkānei negaidītu pārsteigumu un sirds siltus “paldies” vārdus bija sarūpējis uzņēmējs un režisors Dāvis Auškāps. Turklāt līdz ar abu kopīgiem dēku stāstiem, skatītājiem bija iespēja uzzināt ko vairāk arī par katru no raidījuma viesiem. Tā, piemēram, Dāvis Auškāps atklāja līdz šim nezināmus faktus par to, kā iepazinies ar savu sievu, grupas “Prāta vētra” menedžementa vadītāju Aiju Auškāpu.

“Es katru dienu skatījos uz viņas bildi...” tā stāstu par abu neparasto iepazīšanos iesāk Dāvis. Izrādās, Aija topošā vīra restorānā svinējusi 30 gadu jubileju, kurai par godu draugi bija sarūpējuši arī bilžu kolāžas, kas rotājušas telpas sienas. Pēc ballītes beigām dažas no fotogrāfijām esot vēl palikušas restorānā un teju ik dienu bijušas Dāvja acu priekšā. Turklāt pēc kāda laika Dāvis nejauši saticis Aiju, kura ar abu kopīgo draugu kompāniju devusies uz pasākumu, un viņš bariņam pievienojies. “Un tā tas sākās. Tas bija pietiekami pēkšņi tai brīdī, bet tam tomēr Aija bija sagatavojusi to augsni.” Raidījuma studijā jokoja Dāvis. Cik pasakainas bijušas Aijas un Dāvja kāzas un kāpēc Ilze Jurkāne par tām jūsmo vēljoprojām? Uzzini video!

Bet pēc tam noskaties šos video:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...