Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jānis sagaida mājās Agritu ar lēmumu pamest viņu

Bindru - Blumenauu ģimene, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Bindru - Blumenauu ģimene, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Bindru - Blumenauu laulībā ir iestājusies krīze. Pirms sievas Agritas došanās darba ceļojumā uz Dubaiju, laulātie pamatīgi sastrīdējās par vīra ikdienas alkohola patēriņu, jo nu jau viņš dzer katru nedēļas dienu. Jānis tajā nesaskatīja nekādu problēmu, un tā vietā cēla priekšā mīļotajai viņas trūkumus, piemēram, "piļīšanu". Tāpat vīrs bija neapmierināts ar to, ka netiek ņemts līdzi uz Dubaiju, kaut arī Agrita norādīja, ka nevienai citai nebūs līdzi otrā pusīte. Sievai atgriežoties no ceļojuma, viņš savu bērnu māti sagaidīja ar paziņojumu, ka pamet viņu.

"Es esmu nolēmis, ka viss beidzies. Es eju projām," saka ģimenes galva, piebilstot, ka paša lēmuma izskaidrošanu bērniem uzticēs Agritai. Tāpat viņš jau uzreiz ķērās pie jaunas dzīvesvietas atrašanas. "Domāju, ka viņa neliks man mieru, rakstīs ziņas. Es pat nezinu, ko no viņas sagaidīt. Tad, kad Agrita ieradās mājās, es sēdēju krēslā un iekapāju citronūdeni. Es viņu aizbraucot nepavadīju, kāpēc man viņa jāsagaida atbraucot, ja es jau esmu nolēmis iet projām? Tad, kad viņa ienāca istabā, es neko nejutu. Es jutu tikai to, ka man vajadzēja viņai pateikt visu, ko es domāju un ko gribu darīt," savu lēmumu kanāla 360TV realitātes seriālā "Ģimene burkā" skaidro Jānis.

"Kad piebraucu pie mājas, primie man skrēja sagaidīt bērni. Protams, ka man bija pārsteigums, ka Jānis neatnāca paņemt koferus, kas ir vīrieša cienīgs gājiens. Kad ienācu istabā, redzēju, ka viņš atkal sēž, turoties pie glāzes. Pudele uz galda. Varēja redzēt, ka viņam pa lielam vienalga uz visu," skumji komentē Agrita.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Jānis pavēsta Agritai, ka abu kopdzīvei ir pienācis gals.

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...