Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāpēc Ralfs Eilands mūsdienu iepazīšanās mēģinājumus salīdzina ar “grimstošu kuģi”?

Ralfs Eilands, ekrānšāviņš, STV Pirmā!

Ralfs Eilands, ekrānšāviņš, STV Pirmā!

Talantīgais mūziķis Ralfs Eilands allaž izcēlies ar drosmi runāt atklātu valodu, nebaidoties no tā, ko kāds par viņu varētu padomāt. Arī šoreiz, viesojoties “Kad viņas satiekas,” uz sarunu šova vadītājas Kristīnes Virsnītes provokatīvo jautājumu – “kas jauns Tinderī?” mūziķis godīgi sacīs, ka šajā vietnē nekad neesot bijis reģistrējies un to negrasoties darīt. Viņš dodot priekšroku klātienes satikšanām, nevis virtuālām aplikācijām. “Ja es gribu iepazīties, es varu iepazīties pasākumos vai kopīgos draugu tusiņos ar cilvēku parunājoties. Man nav bijis tā, ka vajag iepazīšanās aplikāciju. Bet es to galīgi nenosodu,” raidījumā saka Ralfiņš. Tiesa, šķirstot savu draudzeņu profilus Tinderī, viņam radies ne visai glaimojošs priekšstats par mūsdienu vīriešu iepazīšanās paradumiem un “āķiem”, kuri tiek mesti dāmu virzienā: “Jēziņ, čaļi, nu kas ar jums?! Mēs esam grimstošs kuģis!” jokos Ralfs un šī “teātra vietā” kungiem iesaka vienkārši aizrakstīt sievietei vēstuli un atklāti sacīt – “Tu man patīc, gribu ar Tevi iepazīties.”

Kādu paņēmienu pats Ralfiņš savulaik izmantojis, lai iepazītos ar nepazīstamu sievietei sociālajā vietnē Facebook, uzzini video, bet visu sarunu šovu “Kad viņas satiekas” skaties otrdien, 11. maijā plkst. 21:35, televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”

Uzzini, ko citas pašmāju slavenības domā par iepazīšanos internetā:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...