Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ko darīt mājsēdē? Dejus nodarbojas ar pārtraukto gavēšanu

TV un radio personība Sanda Dejus, "STV Pirmā!" publicitātes foto

TV un radio personība Sanda Dejus, "STV Pirmā!" publicitātes foto

Latvijā visiem bez izņēmuma ir jāievēro pandēmijas ierobežojumi - kā zināms, līdz 15. novembrim ir noteikta mājsēde, kas, kā jau par to liecina nosaukums, nozīmē, ka jāpavada daudz laika mājās. Ar saviem ieteikumiem, ko darīt, ir dalījusies komiķe, radio un TV personība Sanda Dejus. Viņa 1188.lv lasītājiem iesaka šo:

  • Lasu grāmatas. Šis ir laiks, kad varu pieķerties grāmatām, ko sen jau esmu gribējusi izlasīt, bet tam nav sanācis laika. Esmu sevi izaicinājusi aplikācijā "Goodreads", uzstādot mērķi šogad izlasīt 50 grāmatas. Pagaidām esmu izlasījusi tikai 18, tāpēc man vēl daudz lasāmā priekšā.
  • Eksperimentēju virtuvē. Gan viena, gan kopā ar meitu, gatavoju dažādus ēdienus, cepam cepumus un izmēģinām dažādas glazūras.
  • Izmēģinu jaunus paradumus. Tagad ir laiks iedziļināties dažādās veselīga uztura pieejās un izmēģināt tās. Pārtrauktā gavēšana ir mans jaunākais atklājums un to cenšos piekopt. Tā kā nenoris nakts dzīve, tad man nav dažādu neveselīgu kārdinājumu.
  • Kārtīgi izguļos. Miegs man vienmēr ir bijis svarīgs un tagad es izguļos kā nekad!
Zemāk skaties 1188 Play video, kurā šovā "Kristīnes Virsnītes sarunas" viesojas Sanda Dejus, un atklāti runā par mīlestību, izdegšanu un prasmi saglabāt cilvēcību!

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...