Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Laurlācim pelde Vidusjūrā beidzas ar izkritušiem matiem un skropstām

Laura Ķīse jeb Laurlācis, 360TV šova "Četri uz koferiem" ekrānšāviņš

Laura Ķīse jeb Laurlācis, 360TV šova "Četri uz koferiem" ekrānšāviņš

Viesojoties Grieķijā ar šovu "Četri uz koferiem", influencerei Laurai Ķīsei jeb Laurlācim laiska pelde Vidusjūrā beidzās ar matiem saujā un ūdenī peldošām skropstām. "Kurš būtu domājis, ka iet peldēties ar pilnu seju kosmētikas un pieliktiem matiem, kuri paliek slapji un smagi, īsti nevar. Ūdens nebija izteikti tirkīza krāsā, bet tas bija vistirkīzākais ūdens, kurā es esmu bijusi. Nenormāli forši, nereāli sāļš ūdens," saka daiļava. Par redzēto viedoklis ir arī Lauras ceļojuma biedriem Magonei Šutovienei un Laurim Reinikam: "Meitenēm tagad ir daudz līdzi liekā - labi, nav silikons un piekārtais dupsis, bet liekie mati 19 gados. Skropstas, vēl kaut kas. Nu vai to vajag?" nosaka šova "Slavenības. Bez filtra' zvaigzne Magone. Savukārt Lauris Reiniks steidzis mierināt Lauru, sakot, ka arī bez mākslīgajām skropstām viņa izskatās ļoti labi.

Katram viena diena, lai pārsteigtu ceļabiedrus. Kura no slavenībām ceļabiedrus priecēs ar visinteresantāko izklaides programmu, gardākajiem ēdieniem un emocijām piepildītāko dienu? Kuri no viņiem izpelnīsies iespēju doties jau nākamajā "Četri uz koferiem" tūrē? Smiekli, pārpratumi, lieliska kompānija un aizraujošas dēkas kopā ar mūziķi un raidījumu vadītāju Lauri Reiniku, šova "Slavenības. Bez filtra" personību Magoni Šutovieni, restorāna "Hercogs" vadītāju Andri Rūmīti un Lauru Ķīsi jeb Laurlāci - tas viss skatītājus gaida šova jaunajā sezonā! Skaties to ne tikai 360TV, youtube kontā Brīvdienas TV, bet arī 1188 Play!

Izlasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...