Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone Šutoviene ķeras pie tievēšanas sportojot

Foto: Magone Šutoviene, ekrānšāviņš STV Pirmā!

Foto: Magone Šutoviene, ekrānšāviņš STV Pirmā!

Viena no pašmāju slavenākajām šovbiznesa zvaigznēm Magone Šutoviene šajā pavasarī metusies tievēt. Viņa kaloriju dedzināšanai pieiet ne tikai veģetāri un “luksī iekšā visu, kas ir zaļš”, bet arī papildus ravēšanai un lauku darbiem nolēmusi sportot. “Tā vai citādi esam vasaru sagaidījuši, un, teju, teju jau gandrīz jāmetas pa pliko peldēties! Visi labumi būs uz āru. Ar lauku darbiem nepietiek, vajadzētu nodarbināt arī cita veida muskuļus. Pleci un mugura strādā, bet vēders tik aug!” kanāla "STV Pirmā!" šova “Slavenības. Bez filtra” sērijā pastāstījusi četru bērnu māmiņa.

“Es ņēmu palīgā mūsu vecmāmiņu gūgli, kas pavēstīja, ka Magone varētu nodarboties ar kādu sporta veidu. Viens no pirmajiem, kas man izlēca, bija riteņbraukšana. Ok! Žanim kaut kāds baiks ir, teritorija man ir, Kāpēc man nepamēģināt? Drillē tik uz riņķi!” tā saimniece. Sacīts – darīts. Kameru priekšā un suņa reju pavadīta atraktīvā sieviete lec uz velosipēda!

Visu par un ap Magones Šutovienes un viņas tuvinieku dzīvi skaties kanālā “STV Pirmā!” šovā “Slavenības. Bez filtra” no pirmdienas līdz ceturtdienai 18:30 un 21.00. Turklāt visas šova jaunākās sērijas pieejamas arī internetā 1188 Play - ir vērts ielūkoties, jo jaunajā video portālā pieejami arī citi Magones ieteikumi tievēšanai.

Par Šutovienes dzīves peripetijām lasi arī šeit:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...