Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Prāta vētra" atklāti par Mumiņa zaudēšanu

"Prāta vētras" solists Renārs Kaupers, 360TV šova "Pasaki to skaļi" ekrānšāviņš

2004. gada 23. maijā grupas "Prāta vētra" basists Gundars Mauševics jeb Mumiņš gāja bojā autoavārijā Rīgas-Jelgavas šosejas 11. kilometrā. Lai gan mūziķi līdz šim par to runājuši visai izvairīgi, viņi šo liktenīgo notikumu beidzot skaidroja grāmatā "Prāta vētra. Meklēt vienam otru", kā arī kanāla 360TV raidījumā "Pasaki to skaļi" - skatoties atpakaļ, puiši domā, ka draugs cīnījies ar veģetatīvo distoniju. Māris Mihelsons stāsta: "Tie signāli jau bija, ka Mumiņa veselībā kaut kas nav tā, kā vajag, bet mēs bijām jauni, traki un pavirši tajā brīdī un neņēmām to īsti par pilnu. Jautājām, kas viņam ir, kāpēc tāds skumīgs - nu laižam! Tam otram jau neder tādi vārdi, tur vajadzēja citādāk pieiet tām lietām. Ar šodienas skatījumu, protams, būtu darījuši lietas citādāk."

Pēc drauga nāves puiši bija pārdomās, vai nepārtraukt savu muzikālo karjeru, līdz izlēma, ka “Prāta vētrai” jāturpina spēlēt kopā, lai godinātu Mumiņu. Apvienībā ilgi oficiāli netika pieņemts jauns basģitārists, taču kopš 2010. gada basu grupā spēlē Ingars Viļums. Zemāk skaties 1188 Play video, kurā "Prāta vētra" atklāti apspriež šo skumjo notikumu.

Visu iedvesmojošo raidījumu “Pasaki to skaļi,” kurā “prātnieki” veltīs sirsnīgus pateicības vārdus ne tikai grupas dibinātājām Jānim Jubaltam, bet arī viens otram un savām ģimenēm, skaties trešdien, 20. oktobrī plkst. 21:00, kanālā 360TV!

Ieskaties arī šajos rakstos:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...