Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Psiholoģe Bērziņa pēc šķiršanās izmisumā strādājusi par taksisti

Inga Bērziņa, "STV Pirmā!" šova "Spaņu ķērājas" ekrānšāviņš

Inga Bērziņa, "STV Pirmā!" šova "Spaņu ķērājas" ekrānšāviņš

Šarmantā psiholoģe Inga Bērziņa, influenceres un jūtūberes Beta Beidz (Beāte Bērziņa) mamma izšķīrās no vīra pēc tam, kad uzzināja ko absolūti nepiedodamu: "Izmisums man bija tad, kad vispār nebija naudas un es strādāju par taksisti. Tad, kad es saņēmu divus eiro no studenta, es domāju, o, cik forši, man sanāks piena paka un trīs banāni! Es no rīta būšu četros mājās un man ir brokastis."

Šī situācija radās, kad viņu vīrs atstāja bez jebkādiem iztikas līdzekļiem: "Kad es sāku savu jauno dzīvi, es biju mīnusā. Pirmkārt, man patika braukt. Tolaik es braukšanu ar taksi apvienoju ar vēl vienu darbu. Taksi es vadīju piektdienās un sestdienās. Man bija mērķis katru piektdienu, sestdienu atnest mājās 200 eiro. Kādā rītā pulkstens divos manā taksī iekāpa skolas direktore un vārds pa vārdam nonāca pie tā, ka viņa man saka, ka es ideāli runāju angliski. Kāpēc tu strādā uz takša? Kāda tev izglītība - psiholoģe? Kā? Mums Lielbritānijā ar tādu izglītību neviens nevada taksi! Pēc divām nedēļām man jau bija līgums un es strādāju starptautiskā skolā, kur esmu joprojām."

Viņa turpināja: "Ja es sūtītu CV, es domāju, ka nekad tur nedabūtu darbu, bet šajā gadījumā nostrādāja cilvēciskais faktors."

Vairāk par savām mīļākajām slavenībām meklē 1188 Izklaides sadaļā un 1188 Play!

Uzspied arī uz šī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...