Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Rihards Lepers stāsta, kā mājās izklaidē mazo meitiņu Odriju

Rihards un Krista Leperi, "STV Pirmā!" šova "Māmiņu klubs" ekrānšāviņš

Rihards un Krista Leperi, "STV Pirmā!" šova "Māmiņu klubs" ekrānšāviņš

Nepilnu gadu pēc kāzām, šā gada pavasarī aktieris Rihards Lepers ar sievu pirmo reizi kļuva par vecākiem - pāris audzina meitiņu Odriju. "Līdz šim es esmu tikai spēlējis lomas, kurās esmu tētis, bet tas nav tas. Kristai ļoti paveicās, ka Odrija piedzima 23. aprīlī, jo uzreiz pēc tam ir Māmiņdiena. Nebija jāgaida vesels gads. [..] Kad ir mūsu spēlēšanās laiks, tad es izpaužos pēc pilnas programmas - sākot no pasakām un beidzot ar koncertiem. Tā kā tiek visādi līdzekļi izmantoti, lai pavadītu divatā laiku kopā ar tēti," viņš atklāja, piebilstot, ka iepriecina atvasi arī ar ukuleles spēlēšanu.

Viņš nevar vien sagaidīt, kad meita paaugsies un pati ķersies pie kaut kā radīšanas: "Es ļoti gaidu to posmu, kad sāksim spēlēties un veidot leļļu mājas vai izgriezt kaut ko. Man pašam rokdarbi ne īpaši patīk, bet man būtu interesanti piedalīties kaut kādā būvniecībā. Esmu ar viņu jau arī palicis viens mājās un barojis ar pudelīti - nemēģinām to daudz praktizēt, bet tiku galā. Vienīgais, ko es viņai nevaru dot, tas ir mātes piens, bet tāpēc arī ir gan māte, gan tēvs."

https://www.instagram.com/p/COVXXpmB88f/

Zemāk atradīsi 1188 Play video, kurā Leperi "STV Pirmā!" šovā "Māmiņu klubs" stāsta par to, kā bērna ienākšana ģimenē izmainījusi viņu dzīves!

Iemet aci arī te:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...