Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Samanta Tīna atklāti par visu, ko dzīvē nokavējusi

Samanta Tīna, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānuzņēmums

Samanta Tīna, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānuzņēmums

Kanāla "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne, dziedātāja un šā gada Latvijas pārstāve Eirovīzijā Samanta Tīna sezonas noslēgumā atskatījās uz iepriekšējos gados paveikto, un secināja, ka tik daudz ko vēl nav paspējusi izdarīt, jo bija pastāvīgā skrējienā.

"Kaut kā jau tā pasaule ir jāiekaro. Ne jau visur noraus to pēdējo vietu. Man ir skaidrs, ko es tagad gribu darīt. Es gribu daudz vairāk pievērsties sev. Es gribu nodoties lietām, kurām man iepriekš nebija laika. Es gribu tetovējumu. Es gribu ceļot, un lai tas nebūtu saistīts ar darbu. Vienkārši atpūsties," prāto Tīna.

"Es gribu izdarīt lietas, kuras esmu ļoti gribējusi, bet kurām nekad nav bijis laika, jo nedrīkstēja tāpēc, ka bija jādara citas, prioritārākas lietas. Arī skatuviskais tēls man ir liedzis daudz ko darīt. Par ģimeni es sākšu domāt pēc tam, kad būšu parūpējusies par sevi," viņa turpināja, komentējot, ka, protams, nākotnē grib atrast sava mūža mīlestību, apprecēties, un ideālā gadījumā vēlētos dēlu un meitu. "Man viss būs," pārliecināti saka zvaigzne.

Samanta stāsta, ka šo laiku veltīs tam, lai iemīlētu sevi, kā arī veidotu labākas attiecības ar sevi. Viņa, piemēram, beidzot gatavo sev ēst un to izbauda. Kaut arī vasara ir ballīšu laiks, dziedātāja neraujas uz āra terasēm un koncertiem, bet velta laiku sevis meklējumiem.

Vairāk par Samantas Tīnas dzīves kāpumiem un kritumiem meklē 1188 Play un 1188 Izklaides sadaļā!

Ieskaties arī te:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...