Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Sauliete par lētu šampanieti: Tā taču var noindēties

Foto: Katrīne Sauliete, ekrānšāviņš 1188 Play

Foto: Katrīne Sauliete, ekrānšāviņš 1188 Play

Pašmāju influencere Katrīne Sauliete, gatavojoties sava pārstāvētā uzņēmuma dzimšanas dienas svinībām, viesusi skaidrību jautājumā par šampanieša cenām. Viņa uzskata – labam šampanietim ir attiecīgi arī jāmaksā. “Kompānijai, kurā es strādāju, paliek 20 gadi, un, par cik mēs netiekam uz dzimšanas dienas svinībām Krievijā, mums palūdza uzfilmēt apsveikumu no Latvijas!” skaidro Sauliete. Tā kā viņa bija aizmirsusi nopirkt video sveicienam paredzēto šampanieti, dāma to pa ceļam iegādājās kādā necilā degvielas uzpildes stacijā: “Es prasīju, vai viņiem ir šampanietis. Jā, re kur! Es tā paskatījos – 3.60 eiro. Tas ir bērnu? Nē! Es meitenēm jau pieteicu, ka tā ir tikai butaforija un to nedrīkst dzert. Es negribēju, lai viņām paliek slikti.” Viņa atklāja arī summu, no kuras iespējams noteikt, vai dzirkstošais alkoholiskais dzēriens būs lietojams: “Normāls šampanietis maksā no 40 līdz 50 eiro. Labs – ap 60.”

Realitātes seriālu “Ģimene burkā” skaties kanālā 360TV no pirmdienas līdz ceturtdienai, kā arī jebkurā sev ērtā laikā 1188 Play.

Ielūkojies arī šeit:Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...