Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uģim Kuģim nepatīk tie, kas "garīgojās"

Uģis Kuģis, "STV Pirmā" šova "Mīla burbulī" ekrānšāviņš

Uģis Kuģis, "STV Pirmā" šova "Mīla burbulī" ekrānšāviņš

Latvijā pazīstamākais krišnaīts, garīgais skolotājs un attiecību konsultants Uģis Kuģis uzreiz paliek dusmīgs, kad sociālajos tīklos lasa par "karmu" un "karmas tīrīšanu", būšanu garīgam un meditēšanu uz lietām. Ja cilvēka karma ir tīra, tas nozīmē, ka viņš nomirst! Viņaprāt, tas nav labi - izlikties par spirituālu: "Mums nav tā, ka mums pandēmija lika pēkšņi sākt meditēt un kļūt garīgiem, kas tagad ir super populāri "Facebook". Visi meditē, visi garīgojas, bet īstenībā tās visas lietas ir jādara principā katru dienu. Meditācija nenozīmē to, ka to sēdi lotosa pozā, kājas aiz ausīm aizlicis."

Viņš to, ko dara, praktizē jau 17 gadus un īsti nekas nav mainījies: "Klostera sienas ir nomainījušas ģimenes sienas. Mums garīgums sākas ļoti agri no rīta - sieva ceļas pat ātrāk par mani, līdz sešiem rītā. Līdz deviņiem rītā mēs onlainā klausāmies lekcijas par garīgām tēmām. Mums katru dienu ir arī kopumā divas stundas jāskaita lūgšanas."

"Patiesa mīlestība un garīgums nozīmē to, ka mums izstrādājas trīs īpašības: pacietība, pazemība un nekā negaidīšana atpakaļ no citiem cilvēkiem," STV Pirmā! šovā "Mīla burbulī" saka Uģis Kuģis.

Vairāk par krišnaītu ģimenes ikdienu meklē 1188 Play! Vairāk par savām mīļākajām slavenībām meklē arī 1188 Izklaides sadaļā!

Iemet aci:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...