Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vīrs Jānis Kašeram dzimšanas dienā uzdāvina to, ko kāro miljoni

Multimākslinieks Kašers, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Multimākslinieks Kašers, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Multimākslinieks, uzņēmējs un TV personība Kašers šovā "Slavenības. Bez filtra" dokumentēja savu 35. dzimšanas dienu, kuru kopā ar vīru Jāni un mammu sagaidīja Budapeštā. No paša rīta māmiņa viņam gultā lasīja dzeju un uzdāvināja naudu, savukārt laulenis bija sagādājis tādu pārsteigumu, par kuru priecātos teju katrs - dziedātājas Adeles koncerts Londonā. Jubilārs stāsta: "Es no rīta apraudājos. Jānis man teica - tā kā mums nav daudz naudiņas, ir lokdauns un krīze, es tev uzdāvināju piecas šokolādes. Es tā ok, skaisti, forši. Tad apgriezu uz aizmuguri un ieraudzīju."

Viņi 1. jūlijā Londonā dosies uz vienu no diviem nākamgad paredzētajiem lielkoncertiem: "Es zinu, ka to nebija vienkārši dabūt, jo biļetes tika izpirktas divu minūšu laikā. Kā viņš to dabūja gatavu? Nezinu." Jānis atklāja, ka tās biļetes, kuras viņš dabūjis, tagad tiek pārtirgotas par apmēram 1000 eiro. Kašers jokoja: "Varbūt mēs varam pārdot un "uzvārīties"? Nu nē, es tiešām gribu redzēt to koncertu!" Tāpat viņš šajā īpašajā dienā ne tikai teica paldies saviem tuvākajiem cilvēkiem, bet arī atzina, ka nāksies daudz piestrādās pie paša iekšējās pasaules.

"Šobrīd es mētājos šurpu turpu savā galvā un sajūtās. Es esmu pārmaiņu procesā. Man ir ļoti grūti būt šeit. Un, ja man ir grūti būs, es esmu neiecietīgs, uzsprāgstu... šausmīgs cilvēks," tā par savu jūtu pasauli saka Kašers. Zemāk skaties 1188 Play video, kurā viņš pie brokastu galda uzsauc tostu savā dzimšanas dienā!

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...