Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Blusas kož un blaktis lien pa stūriem? Lūk, ar ko sākt telpu dezinsekciju!

Photo by Maria Teneva on Unsplash

Photo by Maria Teneva on Unsplash

Blaktis, blusas, kodes, visa veida skudras, odi, mušas, kā arī klasiskie prusaki jeb tautā sauktie tarakāni – neviens no šiem viesiem nav ne gaidīts, ne vēlams. Īpaši telpās, kurās tiek sniegti ēdināšanas pakalpojumi, ārstēti vai izmitināti cilvēki, vai uzturas bērni.

Lai kaitēkļu apkarošana šādās telpās būtu patiešām efektīva, tad jāsauc vien talkā profesionāls dezinsekcijas serviss! Dezinsektors atbrīvos no nevēlamajiem kukaiņiem efektīvāk, nekā tam palīdzēs jebkuras tautas metodes. Tomēr ir daži nosacījumi, kā telpas sagatavot dezinsektora vizītei, lai dezinsekcija veiktos raitāk un kvalitatīvāk, kā arī to, kas jāveic pēc kaitēkļu indēšanas sesijas.

 1. Dezinsekcijas laikā ir nepieciešams nodrošināt cilvēku un mājdzīvnieku prombūtni. Plānojot prombūtni, jāņem vērā, ka 40 kvadrātmetru apstrāde prasa 30 minūtes.
 2. Visi pārtikas produkti jāieliek ledusskapī.
 3. Trauki un virtuves piederumi jāievieto skapjos, un pēc dezinfekcijas jānomazgā ar sodas ūdeni.
 4. Ja telpās atrodas akvārijs, tas ir hermētiski jānoslēdz un jāpārtrauc gaisa padeve.
 5. Bērnu rotaļlietas vislabāk iesaiņot maisos un nolikt skapī.
 6. Pirms dezinsekcijas veikšanas gultas veļa jāizmazgā temperatūrā virs 60 grādiem pēc Celsija.
 7. Pārvietojiet mēbeles 30 cm attālumā no sienām un rūpīgi iztīriet ar putekļsūcēju. Tiesa, ja mēbeles ir stipri inficētas, tās būs vien jāizmet.
 8. Pēc dezinsekcijas telpas jāvēdina vismaz 2 stundas. Izņēmuma gadījumos logi ir jāatstāj ciet – taču par to dezinsekcijas speciālists pabrīdinās atsevišķi uz vietas.
 9. Pēc apstrādes un telpu vēdināšanas ieteicams pārslaucīt visas virsmas, kuras saskaras ar pārtiku (galdi, virtuves virsmas), kā arī durvju rokturus un grīdas (izņemot grīdlīstes un durvju aplodas!).
 10. Pēc 3 dienām ar putekļsūcēju rūpīgi jāizsūc grīdlīstes, visas mīkstās mēbeles. Tādējādi Jūs atbrīvosieties no mirušiem kukaiņiem un to olām. Pēc tam ir ļoti svarīgi rūpīgi iztīrīt putekļu maisu!
 11. Ģenerālo tīrīšanu telpās nav ieteicamas veikt vismaz vienu mēnesi pēc apstrādes veikšanas ilgstošas izmantojamo līdzekļu iedarbības dēļ.

Photo by Maria Teneva on Unsplash

Photo by Maria Teneva on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas