Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Grāmatvedis – profesija, kas prasa profesionālu pilnveidošanos

John Schnobrich, Unsplash.com

John Schnobrich, Unsplash.com

Grāmatveža profesija allaž bijusi prestiža un pieprasīta. Tomēr tā radīta ne katram. Kļūt par grāmatvedi var cilvēks, kam piemīt augsta atbildības sajūta, koncentrēšanās spējas un apņēmība allaž apgūt ko jaunu.

Galvenā grāmatveža īpašība – profesionalitāte

Nav nekāds noslēpums, ka labs grāmatvedis ir firmas vadītāja labā roka. Lai savus pienākumus pildītu tik tiešām kvalitatīvi, grāmatvedim nepieciešamas ne vien visas iepriekš minētās īpašības, bet arī profesionālas kompetences. Valstī gana bieži mainās gan likumi, gan nodokļu politika un citas būtiskas lietas, par kurām labam grāmatvedim jābūt lietas kursā. Tāpat arī attīstoties vai paplašinoties grāmatveža pārstāvētajam uzņēmumam, var rasties vajadzība apgūt jaunas zināšanas.

Kur meklēt profesionālus kursus grāmatvežiem

Uzņēmums "Artbuh" jau daudzus gadus saviem klientiem piedāvā grāmatvedības kursus un seminārus gan iesācējiem ( ļaujot īsā laika posmā apgūt profesijas pamatus), gan arī dažādus kursus profesijas pilnveidei. ‘’ Artbuh’’ piedāvātās programmas nemitīgi tiek koriģētas atbilstoši izmaiņām likumdošanā un normatīvo aktu izstrādē.

Labs pasniedzējs – veiksmes atslēga kvalitatīvai izglītībai

Apgūstot zināšanas grāmatvedībā, ir ļoti būtiski, lai tām būtu praktisks pielietojums. Tāpat arī ir svarīgi, lai mācīšanās nenotiktu ‘’ ķeksīša pēc’’, bet tiešām būtu interesantas. Iepriekš minēto iemeslu dēļ ‘’ Artbuh’’ ļoti rūpīgi izvēlās savus pasniedzējus. "Artbuh"lektori ir augsti kvalificēti un pieprasīti arī kā speciālisti grāmatvedības konsultāciju, uzskaites un nodokļu jomās.

Kā izvēlēties sev piemērotākos kursus?

‘’ Artbuh’’ saviem klientiem piedāvā piedāvā dažāda satura kursus. Jau šobrīd iespējams pieteikties uz sekojošiem kursiem, kuri norisināsies tuvākajā laikā:

  • ‘’Ekspress kurss’’ praktizējošiem grāmatvežiem ( Sākums – 17.01.2020)
  • Gada pārskata sagatavošana par 2019. gadu, ņemot vērā ‘’ UIN’’ ietekmi (sākums 22.01.2020)
  • Praktikums ‘’ Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likuma piemērošana praksē’’ (sākums 29.01.2020)
  • Intensīvais kurss praktizējošiem grāmatvežiem ‘’ Galvenais Grāmatvedis’’ ( Sākums 15.02.2020)
  • ‘’PVN praktikums’’, ceļvedis profesionāļiem ( Sākums 28.02.2020)
  • Seminārs ‘’ Nodokļu izmaiņas un aktualitātes’’ ( Sākums 27.02.2020)


John Schnobrich, Unsplash.com

John Schnobrich, Unsplash.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas