Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Praktiskie grāmatvedības kursi online - no iesācēja līdz galvenajam grāmatvedim!

Aizrautība un uzņēmuma finanšu pārzināšana ir tikai viena no lietām, kas raksturo labu grāmatvedi. Grāmatvedībā strādājošajiem jābūt prasmīgiem, lai uzņēmuma vīziju palīdzētu pārvērst arī auglīgā biznesā. Izcils grāmatvedis izprot dažādus uzņēmējdarbības modeļus un spēj noteikt, kādas ekonomiskās metodes ir vispiemērotākās uzņēmuma izvirzītajiem mērķiem. Grāmatvedis ir uzticams padomdevējs uzņēmējam attiecībā uz ieņēmumu veidošanu un finanšu pārvaldību, tādēļ šī ir profesija, kas pieprasa nepārtrauktu izaugsmi, likumdošanas pārzināšanu un iedziļināšanos katrā sīkākajā detaļā. Ar grāmatvedības studijās iegūtajām zināšanām visam mūžam nepietiks, tieši tādēļ ir ļoti svarīgi nepārtraukti pilnveidoties un attīstīt savas prasmes, apmeklējot regulārus kursus un praktiskos seminārus grāmatveža kvalifikācijas celšanai. Par laimi, šobrīd ir pieejami lieliski kursi arī tālmācībā jeb online, kas dod iespēju arvien vairāk uzņēmumiem iegūt izcilus grāmatvežus.

Grāmatvedības kursi online latviešu un krievu valodā

Mācību centrs “Buhserviss” lepojas ar 27 gadu pieredzi un vairāk nekā 10000 absolvenu, no kuriem daudzi strādā lielos uzņēmumos visā Baltijā. Turklāt grāmatvežu apmācība tiek organizēta arī online kursos. Lai tajos piedalītos, tev būs nepieciešams vien dators ar mikrofonu un kameru un interneta pieslēgums.

Praktiskie kursi un semināri ļaus labāk izprast gan jaunumus, gan arī apgūt neskaitāmās grāmatvedības nianses, turklāt grāmatvedības kursi tiek organizēti gan latviešu, gan krievu valodās, kas ir ļoti būtiski un palīdz labāk uztvert nianses tiem profesionāļiem, kuri ērtāk jūtas krievu valodas vidē.

Grāmatvedības kursi ar un bez priekšzināšanām

Grāmatvedības kursi tiek organizēti dažādos līmeņos. Praktiskās grāmatvedības kursā bez priekšzināšanām apgūsi visu nepieciešamo, sākot no grāmatvedības uzskaites pamatiem, nodokļiem, iegūto krājumu uzskaiti, saimnieciskās darbības rezultāta noteikšanu un uzņēmuma saimnieciskās darbības analīzes praktisko pusi.

Galveno grāmatvežu sagatavošanas kursi

SIA “Buhserviss” piedāvā arī galveno grāmatvežu sagatavošanu. Praktiskajā kursā klātienē vai online varēsiet padziļināt savas zināšanas gan par grāmatvedības uzskaites organizēšanu, ilgtermiņa ieguldījumu uzskaiti, autotransporta uzskaites jautājumiem, dažāda veida izdevumu atsļoguļošanu, kā arī ieskatu likumdošanā, debitoru uzskaites jautājumus gada pārskatu sagatavošanu, darba tiesiskās attiecības un darba samaksas jautājumus.

Grāmatvežu kvalifikācijas celšanas kursi

Tāpat tiek organizēti arī dažādi praktiskie semināri un kursi grāmatveža kvalifikācijas celšanai. Liela uzmanība tiek pievērsta izmaiņām likumdošanā, kā arī padziļināti tiek skatīti dažādi jautājumi, piemēram, Finanšu un operatīvā noma, atgriezeniskais līzings, debitoru parādu uzskaite, uzkrājumu veidošana, peļņa un dividendes, nodokļu likme dažādos taksācijas periodos, nerezidentu jautājumi, autortiesību līgumi u.c.

Atsauksmes par “Buhserviss” organizētajiem grāmatvežu kursiem

Daudzi uzņēmēji ir atzinīgi novērtējuši "Buhserviss" organizēto grāmatcedības kursu pasniedzēju profesionalitāti, praktisko pieeju un spēju pievērst uzmanību dažādām likumdošanas niansēm, kā arī attīstīt spēju izvērtēt un novērst dažādas neatbilstības, kas savukārt pasargā uzņēmumu no liekām soda naudām un ļauj veiksmīgi iziet VID auditus. Daži uzņēmēji un grāmatveži atzīst, ka apmeklē šos kursus jau gadiem, lai vienmēr būtu lietas kursā. Tas, ka uzņēmuma kursi un semināri tiek izmantoti regulāri, ir vislabākais novērtējums kursu kvalitātei un pasniedzējiem.

Piesakies arī Tu kvalitatīviem grāmatvežu kursiem un praktiskajiem semināriem.


Grāmatvedības kursi online (Image by fancycrave1 from Pixabay)

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas