Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Olgas Rajeckas svētku diena arī STV Pirmā!

Televīzija sievietēm “STV Pirmā!” savā jubilejas mēnesi dāvina iemīļotās dīvas Olgas Rajeckas 60 gadu jubilejas koncertu "Mana svētku diena", kas pavisam nesen priecēja Dzintaru koncertzālē. Vērienīgajā koncertā piedalās teju visi mākslinieki, ar kuriem kopā Olga uzstājusies: “Dāmu pops”, dziedātāja Aija Andrejeva, “Turaidas Roze”, “Eolika”, Boriss Rezņiks, kultūras ministrs Nauris Puntulis, Kristīne Zadovska, mūzikas izdevējs un mūziķis Guntars Račs, Jānis Aišpurs, “Bermudu divstūris” un dažādi deju kolektīvi.

Savukārt pirms koncerta skatītājiem būs ekskluzīva iespēja paviesoties aizkulisēs un kopā ar šova “Kad viņas satiekas” vadītāju Baibu Vītiņu būt klāt īpašajā Olgas svētku dienā. Kādas emocijas, spriedze un milzīgs darbs tiek ieguldīts pirms krāšņā snieguma uz skatuves? Kā notiek gatavošanās koncertam gandrīz visas dienas garumā? Kā māksliniece izvēlas tērpus un rotas, kas ir viņas nenovērtējamie palīgi, kā notiek mēģinājuma gaita un ko par muzikālo sadarbību un draudzību domā viņas skatuves kolēģi - Aija Andrejeva, Kristīne Zadovska, Viktors Zemgals, grupas “Bermudu divstūris” puiši, Ieva Akurātere, Raimonda Vazdika un citi mākslinieki. Savukārt Olgas vīrs Ivo Bankavs atklāj, kāda Olga pirms koncertiem ir mājās un kā patiesībā tiek galā ar stresu. Kādā smalkā auto māksliniece piebrauca pie koncertzāles un ar kādiem viesiem fotografējās uz sarkanā paklāja? Un kas parasti paliek skatītājiem nezināms - kas notiek aizskatuvē mirkli pirms koncerta sākuma un ballītē pēc koncerta? Baibai Vītiņai bija unikāla iespēja būt klāt šajos notikumos un parādīt šo krāšņo satikšanos ar Olgu viņas svētku dienā arī skatītājiem. Lieliskais Olgas Rajeckas jubilejas koncerts “Mana svētku diena” – sestdien, 1. oktobrī plkst. 21:00 STV Pirmā!, bet pirms tā – plkst. 20:25 ekskluzīvs ieskats koncerta aizkulisēs. Koncertu varēs baudīt arī internetā - 1188 Play.

Vairāk par Olgu Rajeckas koncertu un tā aizkulisēm lasi šeit:

Olgas Rajeckas jubilejas koncerts, foto: Renārs Koris

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas