Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Vai ir speciāli līdzekļi, lai pasargātu pagalmu no ērcēm?

Foto: Pixabay.com

Foto: Pixabay.com

Beidzot ir pienācis laiks, kad saulīte silda arvien siltāk un tas nozīmē, ka arvien vairāk laika var pavadīt pagalmā. Šai patīkamajai laika pavadīšanai dārzā gan ir kāds būtisks mīnuss un tās ir ērces. Pastāv stereotips, ka ērces dzīvo mežos vai aizaugušās pļavās, bet tā tas nebūt nav. Ērces savu perēkli var iekārtot arī ļoti labi koptā privātmājas pagalmā.

Kā sevi pasargāt no ērcēm?

Viena no versijām ir potēšanas. Tomēr arī tai nepiemīt 100 % drošības garantija. Un jāatzīst, ka piesūkušās ērces neizraisa nekāda patīkamās sajūtas arī tad, ja varbūt nemaz nepārnēsā infekcijas. Par laimi, ir izdomāts veids, kā pasargāt savu pagalmu no ērcēm – īpašuma apstrāde ar akaricīdu. Tiesa gan, ko tādu nav iespējams veikt saviem spēkiem, talkā nepieciešams aicināt dezinsektoru.

Kad veikt īpašuma apstrādi ar akaricīdu?

Speciālisti iesaka šo procedūru veikt pavasarī, tomēr, ja vasarā vērojams atkārtots ērču uzliesmojums, arī apstrādi var atkārtot. Jāņem vērā, ka pēc dārza apstrādes ar akaricīdu jāievēro dažādi piesardzības pasākumi : jānomazgā visas dārza mēbeles, šūpoles, smilšu kastes utt. Tāpat arī 10 dienas pēc dārza apstrādes, nevajadzētu uzturā lietot dārzā izaugušo.

Kur meklēt dezinsektora palīdzību?

SIA ‘’ T.T.R’’ uzskatāms par vienu no vadošajiem deretizācijas, dezinfekcijas un dezinsekcijas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. SIA ‘’T.T.R.’’ piedāvā savus pakalpojumus gan uzņēmumiem, gan arīdzan privātpersonām.


Foto: Pixabay.com

Foto: Pixabay.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas