Kārtot pēc:

Atrasti 72 ieraksti

0 Vairāk
Ķīmija, ķīmiskās izejvielas, kīmiskās vielas, autoķīmija, siltumpārneses šķidrumi plastmasa, plastmasas izejvielas, plastmasas izejmateriāli, plastmasas krāsvielas, pigmenti, izejvielas plastmasas ražošanai, ķīmiskās izejvielas rūpniecībai, ķīmisko izejvielu vairumtirdzniecība, šķīdinātāji, ogļūdeņražu šķīdinātāji, glikolēteri, acetāti, glikoli, ketoni, spirti, plastifikatori, piedevas, pildvielas, saistvielas, pretputu līdzekļi u.c. šķīdinātāju maisījumi
0 Vairāk
Sabiedrība "ENOLA" ražo gatavos reaģentus un precīzos šķīdumus, pārdod daudzu ārzemju firmu laboratorijas produktus, kā arī materiālus restaurācijai, mācību līdzekļus dabaszinātnēs, kā arī sniedz k...
0 Vairāk
Koksnes aizsardzība ir atbildīgs lēmums, no kura lielā mērā atkarīgs, cik ilgi tā kalpos. Izvēle jāizdara pareiza – lai koksne tiktu aizsargāta, labi izskatītos un būtu apstrādāta ar videi draudzīg...
0 Vairāk
SIA Imlitex Latvija ir dinamiski augošas IMLITEX HOLDINGS (www.imlitex.com) grupas uzņēmums, kas kopš 2003.gada piedāvā Latvijas pārtikas un ķīmijas produkcijas ražotājiem dažāda veida izejvielas, ...
0 Vairāk
Sāls vārāmā, Sāls tehniskā, Sāls ūdens filtriem, Sāls lopbarībai, Sāls - smilts maisījums, Soda kalcinēta, Soda kaustiskā, Kalcija hlorīds.
0 Vairāk
Ķīmisko preču, medikamentu un farmācijas preču tirdzniecība! Šobrīd mēs varam piedāvāt gatavas lietošanai formas tabletes, pilieni, ziedes, u.c. ka arī farmaceitisku, kosmētisku un pārtiku!
0 Vairāk
Profesionāli tīrīšanas un uzkopšanas līdzekļi, profesionāls uzkopšanas inventārs, higienas preces, aizsardzības līdzekļi, kā arī profesionālas konsultācijas tīrīšanas līdzekļu un inventāra izvēlē.
0 Vairāk
Piedāvājam ķīmiskās preces, saimniecības preces, higiēnas preces. Plašā sortimentā sveces. Svētkiem vienmēr gatavi dāvanu komplekti.
0 Vairāk
SIA "ALG Cleaning" ir uzkopšanas tehnikas ražotāja SIA "Numatic International" pārstāvis Latvijā, kas nodrošina videi draudzīgu tīrīšanas līdzekļu un novatorisku iekārtu izmantošanu.
0 Vairāk
Albert Berner ir viens no Eiropā vadošajiem uzņēmumiem. Berner piedāvā kvalitatīvus produktus, daudzveidīgus pakalpojumus un risinājumus, kas sniedz priekšrocības ikdienas uzņēmējdarbībā.
0 Vairāk
"Melderi V" ražo celtniecības ķīmiju - metāla, betona, koka un šīfera aizsargsastāvus un speciālas ķīmiski un mehāniski izturīgas polimēru krāsas.
Ielādēt vēl...
1188.lv