Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ikdienas paradumi, kas paātrina Tavu novecošanās procesu

Dzeršana ar salmiņu - paātrina novecošanās procesu, Photo by cottonbro from Pexels

Smēķēšana, stress, miega trūkums - daudzas lietas var likt mums izskatīties daudz vecākiem, nekā patiesībā esam. Attiecīgi tirgū ir ieplūdis vesels produktu klāsts, kas sola likt mums izskatīties jaunākiem. Tomēr lielākā daļa no šiem ādas krēmiem, vitamīnu produktiem un meditācijas vingrinājumiem maz palēnina novecošanās procesu, ja turpini pieļaut ikdienas paradumus, kas paātrina novecošanās procesu.

Pēkšņa diēta

Mēs ik pa laikam cenšamies atgūt savu formu, pēkšņi uzsākot kādu diētu. Bet uzmanies! Pēkšņa diēta var būt šoks ķermenim un izraisīt arī depresiju. Galvenais, kas jāatceras - aizmirstot sabalansētu uzturu, mēs straujāk novecojam. Lai būtu vienmēr formā, ēd sabalansētu uzturu un vingro.

Izmēģini 7 dienu izaicinājumu skaistākam ķermenim, vai, piemēram, vingrojumus tiem, kas strādā mājās!

Nepareiza gulēšanas pozīcija

Nospiest seju spilvenā nav laba ideja. Tas var likt izskatīties gadiem vecākam, nekā patiesībā esi. Āda atjaunojas pati naktī, tāpēc mēģini gulēt uz muguras. Tādā veidā āda var elpot, un seja ilgāk paliek jauna.

Iespējams, ka Tev ir pavisam neērts spilvens, kādēļ Tu mēdz gulēt ar seju uz leju, tādēļ uzzini arī ekspertes skaidrojumu, kā nekļūdīties spilvena izvēlē.

Ilgstoša dusmošanās

Dzīve ir pārāk īsa, lai uz kādu dusmotos. Atlaižot kaut ko un piedodot, var ietaupīt dažus izšķērdētus gadus. Piedošana pozitīvi ietekmē prātu un garīgo uzbūvi. Citas priekšrocības ir zemāks asinsspiediens, labāks garastāvoklis, mazāks stress un mazāka trauksme. Un tas viss, protams, atspoguļojas ne vien veselībā, bet arī sejas izskatā – ne velti saka, ka ir dusmu grumbas. Un tās veidojas starp uzacīm. Ja tev ir sava dusmu krunka, atbrīvojies no tās mājas apstākļos.

Nevelti laiku sev

Kad Tu pēdējo reizi veltīji laiku sev? Pat ar stundu vien ir pietiekami! Ikdienas rituāls, piemēram, pastaiga pa kvartālu vai grāmatas lasīšana palīdz saglabāt jaunību. Atpūties cilvēks ir vairāk apmierināts, kas nodrošina arī labāku veselību. Tas ir svarīgs veids, kā novērst novecošanos. Ieplāno laiku sev, piemēram, masāžai vai kādam hobijam.

Dzeršana no salmiņiem un pudelēm

Domā – kāds sakars salmiņiem ar novecošanu? Pavisam vienkāršs - dzerot no pudeles vai ar salmiņu. Tu sasprindzini lūpas. Tas noved pie grumbu veidošanās ap muti. Tāpēc labāk dzert no glāzes. Ja Tev jau sāk veidoties grumbas, vērts uz sejas uzklāt, iespējams, labāko sejas masku pasaulē pret ādas novecošanos.

Lasi arī:

Novecošanās un krunkas - kā to apturēt?

Una Ulme publiski atzīstas - novecošana izraisījusi krīzi

Ādas liftings un striju likvidēšana bez ķirurģijas vai botoksa?

Hialuronskābes injekcijas – atgūsti jaunību tikai pusstundas laikā!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...