Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jānis dusmīgs, ka Agrita nosūdzējusi krāpšanu viņa jaunās mīļotās vīram

TV personība Agrita Bindre - Blumenaua, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

TV personība Agrita Bindre - Blumenaua, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

360TV šovā "Ģimene burkā" iepazītā Agrita Bindre - Blumenaua ir uzzinājusi ne tikai to, ka vīrs Jānis viņu krāpj, bet arī to, ka tā ir dubultnodevība, jo viņš kā savu jauno sirdsdāmu ir izvēlējies Agritas draudzeni un kolēģi, kura turklāt ir precējusies. Izrādās, ka Jāņa jaunās mīļotās vīrs, kurš dzīvo ārzemēs un krāj naudu, lai visa ģimene varētu pārvākties pie viņa, nemaz nezināja par notiekošo.

Pēc tam, kad Agrita atklāja nu jau bijušās draudzenes vīram visu par sievas sānsoli, Jānis spēris gaisā zemes un nozākājis savu bērnu māti par "slimu", kā arī teicis, ka viņai steidzami jāiet ārstēties. Krāptā draudzenes vīra apgaismošanu Blumenaua komentēja šādi: "Viņam tas nāca kā trieciens. Es zināju šo faktu, tāpēc es gribēju to visu izdarīt pēc iespējas saudzīgāk. Es pat domās nepieļāvu, ka man būtu tas jāpaziņo viņam, bet es vienkārši uzjautāju, vai viņš zina. Protams, viņš nevarēja savaldīt savas emocijas un droši vien pa taisno bija uzrakstījis savai sievai."

Lai gan Jānis bēga no Agritas un meloja, ka dzīvo pie drauga, atklājās, ka viņš tomēr tagad mīt pie minētās Agritas draudzenes, kura turklāt dzīvo pavisam netālu, turpat, Jelgavā - abas bijušas biežas vieses viena otras mājās. Šī nebūt nav pirmā reize, kad Jānis krāpj Agritu - viņš to darījis arī tad, kad sieva bijusi meitiņas gaidībās. Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Agrita skaidro nepatīkamo situāciju.

Lasi arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...