Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Juta Valdmane atklāj romantiskas detaļas par iepazīšanos ar jauno mīļoto

Juta Valdmane viesojas STV Pirmā! šovā "Kad viņas satiekas"

Juta Valdmane viesojas STV Pirmā! šovā "Kad viņas satiekas"

Pēc šķiršanās no vīra Ginta Valdmaņa, daiļā fitnesa entuziaste un permanentā grima meistare Juta Valdmane uzsākusi attiecības ar Ņujorkas latvieti – fitnesa treneri Juri Kupri. Viesojoties “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas,” simpātiskā sieviete atklājusi mazāk zināmas detaļas par abu iepazīšanos un attiecībām. Izrādās, viņu ar Juri savedis kopā bijušais vīrs. Abi viens otram “Instagram” sekojuši vairāku gadu garumā un pat apmainījušies ar vēstulēm, taču pirmo reizi sazvanījušies tikai pēc Valdmaņu šķiršanas.

Turklāt tieši Juris bijis tas, kurš Jutai uzdevis jautājumu, kas licis viņai pārdomāt līdzšinējās attiecības un dzīves vērtības. Viņš jautājis tik vienkāršo un reizē būtisko: “Juta, vai tu esi laimīga?” taču viņa nav varējusi atbildēt. “Tu skaties uz to cilvēku un saproti – nav mīlestības vairs. Tur pat nevar atdzīvināt.” Sajūtas laulības krīzes posmā atceras Juta. Viņa arī atklāj, ka šķiršanās sākotnēji nav bijusi abpusēja vēlme - iniciatore bijusi tieši Juta. “Viņš negribēja. Viņam tas bija tāds smags posms. Bet es uzskatu, ka es izdarīju ļoti labu darbu. Viņam tagad ir bērns un sieva. Ļoti ātri viņš tika pāri, tā kā pluss tikai viņam un arī man ir lieliskas attiecības.”

Runājot par savu jauno mīļoto, Juta atklāti saka, ka viņš ir tāds vīrietis, kuru vēlējusies redzēt sev blakus. “Man pirmo reizi dzīvē ar vīrieti bija klikšķis. Tas ir tik ļoti dīvaini, jo biju precējusies pirms tam, bet iepriekš tas bija veidojies pakāpeniski. Ar viņu bija tā, ka pirmo reizi piezvanot un ieraugot, man bija klikšķis. Man likās – tas ir mans cilvēks, savējais.”

Vaicāta, kā šīs attiecības atšķiras no Jutas laulības, viņa stāsta, ka ar Gintu piedzīvojusi vētrainu un kaislīgu kopdzīvi. “Mēs viens otru uzkurinājām. Arī uz sliktām lietām. Ar Juri ir tā, ka ja es sadusmojos, tad viņš māk mani nodzesēt. Viņš māk atrast to īsto pieeju.” Pāra mīlestībai īsts izaicinājums ir attālums, kas abus šķir un šādas attiecības Juta neieteiktu nevienam, jo emocionālā ziņā ir ļoti smagi būt prom no mīļotā.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Juta atklāj, kā iepazinusies ar savu mīļoto.

Ieskaties arī šeit:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...