Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāda materiāla logus labāk izvēlēties?

Koka logi, foto - Pixabay

Logiem ir milzīga nozīme – tie ne tikai ielaiž telpā gaismu, bet arī rada noskaņu, iekļaujas interjerā, papildina eksterjeru. Logam ir vienlaikus jābūt arī siltumnoturīgam, kā arī ērtam lietošanā un praktiski kopjamam. Turklāt mūsdienās pieejamo materiālu un risinājumu klāsts var radīt apjukumu, tādēļ mēs lūdzām speciālistus paskaidrot biežāk izmantoto – PVC, alumīnija un koka – logu īpatnības.

PVC Logi

Šobrīd šie logi ir populārākie – tie ir ekonomiski izdevīgi, siltumnoturīgi un triecienizturīgi. Ērti logi – ne tikai lietotājiem , bet arī ražotājiem, jo to ražošanas process ir ātrs un nav pārlieku sarežģīts. Iespējams unikāls logu dizains, kā arī pieejama krāsu daudzveidība. To uzturēšana un kopšana ir pavisam vienkārša – pietiks ar vieglu ziepjūdeni un lupatiņu, lai notīrītu rāmjus.

Alumīnija Logi

Pateicoties alumīnija noturīgumam un stingrībai, šie ir izturīgākie rāmji. Alumīnija logus var veidot lielākus kā ierasts, līdz ar to nestandarta pasūtījumi būs reālāk izpildāmi, nekā citiem rāmjiem. Iespējams liels stikla laukums bez sadales vietām un pārtraukumiem, kas radīs plašumu telpā un piešķirs patīkamu efektu. No šiem logiem veido arī ziemas dārzus. Klimatiskie faktori īpaši neietekmē logu stāvokli.

Koka logi

Koka logiem esot dvēsele – un patiesi, šis materiāls elpo un nāk no dabas. Tas piešķir mājīguma sajūtu ikvienā telpā, izskatās estētiski un lieliski papildina interjeru. Izgatavošanas process ir laikietilpīgs un tam nepieciešama īpaša apstrāde, lai to neietekmētu laikapstākļi, tomēr – ja viss pareizi izdarīts, logi kalpos ilgi un priecēs gan mājiniekus, gan viesus. Dabīgs vienmēr ir modē – un koka logi tādi ir.

Lasi arī citu noderīgu informāciju:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...