Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

“Visi domā, ka satikāmies beksteidžā, bet nē...” kā Māra Upmane - Holšteine iepazinās ar vīru?

Māra Upmane - Holšteine, STV Pirmā! šovs "Kad viņas satiekas"

Māra Upmane - Holšteine, STV Pirmā! šovs "Kad viņas satiekas"

Māra Upmane – Holšteine un Goran Gora jeb Jānis Holšteins – Upmanis ir viens no šarmantākajiem pašmāju mūziķu pāriem, kuri kopā ir jau ilgus gadus un audzina trīs bērnus. Taču vien retais zina, kā populārie mūziķi iepazinušies? Izrādās, tas noticis Vācijā, “kapu kopšanas” nometnē un šo stāstu otrdienas, 27. aprīļa, vakarā, viesojoties “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas”, plašāk būs gatava izstāstīt pati Māra.

“Visi vienmēr domā, ka mēs satikāmies kaut kāda beksteidžā, nē – mēs satikāmies “kapu kopšanas” nometnē un skrubinājām krustiņus no sūnām, ” stāstu iesāk Māra. Nometnē tolaik satikušies jaunieši no dažādām pasaules valstīm un tā kā atmosfēra bijusi ļoti sirsnīga, vairāku dalībnieku vidū uzplaukušas arī romantiskas jūtas. “Mēs nebijām vienīgais pārītis, bet bijām vienīgais pārītis, kas aizbrauca kopā uz vienu valsti. Un tajā brīdī es domāju – tas ir neticami, tas ir kolosāli!” atceras dziedātāja. Tiesa, abi tolaik esot bijuši tik jauni, ka ātri vien attiecības “sabojājuši” un ilgu laiku viens ar otru nav pat runājuši. Taču par laimi spējuši atkal atrast ceļu vienam pie otra un baudīt laimīgu ģimenes dzīvi.

Kā notika abu saskatīšanās, uzzini video.

Bet to, kā Māra un Jānis nonākuši līdz domai par ģimenes dibināšanu un kādas pārmaiņas dzīvē un arī laulībā nesusi kļūšana par trīs bērnu vecākiem, Māra atklāts otrdien, 27. aprīlī plkst. 21:35, “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas”

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...