Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Brokastu idejas tiem, kuri neēd putras

Brokastis, foto - Pixabay

Brokastis, foto - Pixabay

Vai esi no tiem, kam apšķebinās dūša jau no domas par putras ēšanu? Tu tik tiešām neesi vienīgais putru neēdājs! Ir taču tik daudzas citas brokastu ēdiena alternatīvas! Lūk, idejas lieliskām un gardām brokastīm ne tikai tiem, kuri nēed putras!

Pankūkas vienmēr topā:

Kas var būt gardāks par svaigi ceptām pankūkām no rīta? Tās ir tik daudzās variācijās gatavojamas, ka katru rītu varētu cept savādākas pankūkas, ja vien Tev tam būs brīvs laiks. ; Brīvdienu rītā noteikti ir vērts uzcept pankūkas - bērni novērtēs plānās krepes vai rauga pankūkas, bet vīrs kartupeļu vai kabaču pankūkas!

“Oliņ boliņ” brokastis

Brokastīs uz ašo var uzcept vai uzvārīt arī olas. Visai ģimenei vienkārši un ātri var pagatavot omleti, tā garšo gan lieliem gan maziem, jo sevišķi, ja ir gaisīga!

“Mūžīgi aizņemto” klasika – brokastīs maizītes

Klasiskais veids, kā ātri no rīta paēst – uzvārīt kafiju vai tēju un klāt uzkost siermaizes. Ar maizītēm ir forši tas, ka var variēt ar sastāvdaļām, ko likt uz maizes.

Brokastis garākiem rītiem

Kad vairāk laiks, bez pankūku cepšanas var uzcept arī biezpiena plācenīšus vai pagatavot citādas brokastis, piemēram, salātus vai kēksiņus. Un ja vēl brokastīs pasniedz vafeles, rīts ir izdevies uz urrā!

Veselīgās smūtija brokastis

Arī smūtiji var būt lielisks veids, kā uzņemt vērtīgo enerģiju un vitamīnus, lai veiksmīgi uzsāktu dienu un remdētu rīta izsalkumu.

Svaigi augļi

Kad galīgi nav laiks gatavot, nesmādē augļus! Banāni, āboli un citi augļi ātri var tikt notiesāti kaut pa ceļam uz darbu!

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...